X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Serce" Vixena. "To nie jest koncept album. Na tej płycie opowiadamy historie"

18 października 2019 roku odbyła się premiera najnowszego wydawnictwa Vixena pt. "Serce". Raper o swojej płycie mówi, że to emocjonalny kalejdoskop.
Vixen był gościem Czwórki w audycji Numer Raz na fali
Vixen był gościem Czwórki w audycji "Numer Raz na fali"Foto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł Vixen wydaje album z "Sercem"
Opis

Dwupłytowe wydawnictwo, jak dwie komory serca zostało podzielone na cztery różniące się od siebie klimatem części. Obok premierowych propozycji znalazły się na niej m.in. cztery wydane w tym roku EP-ki. - Płyta nosi tytuł "Serce", bo to słowo, które najczęściej się na niej pojawia. Stało się motywem przewodnim i punktem odniesienia.

- Serce nie bije za każdym razem tak samo, uznałem, że podobnie utwory na mojej płycie nie muszą tworzyć spójnej całości, dlatego to nie jest album konceptualny. Nie posługiwałem się żadnym kluczem. Wchodziliśmy do studia i opowiadaliśmy historie - mówił Vixen.

A poza gospodarzem na płycie usłyszymy także Pokahontaz, Gedza, B.R.O, Meeka, Lilu, Oh Why?, Teabe, Skorupa i KaeNa. O czym opowiada album "Serce"? Kto może się utożsamić z kawałkami, które znalazły się na jego nowej płycie? Więcej w rozmowie z muzykiem w nagraniu.

Posłuchaj: "Numer Raz na fali: druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Gość: Vixen

Data emisji: 3.12.2019

Godzina emisji: 22.05

ac/kd

Playlista
Tagi
Playlista