"Wieczór Rezydentów". Zaprasza Michał Daniluk

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2022 22:00
W najbliższej odsłonie audycji usłyszymy utwory, które nawet jeśli bezpośrednio nie nawiązują do świąt, to na pewno są w świątecznym klimacie. 
Michał Daniluk, Adam Smolarek, Kuba Piątkowski - gospodarze czwartkowej odsłony Wieczoru Rezydentów.
Michał Daniluk, Adam Smolarek, Kuba Piątkowski - gospodarze czwartkowej odsłony "Wieczoru Rezydentów".Foto: mat. promocyjne

Zachwycam się twórczością ambitnych i zdolnych artystów. Zarówno tych, których dobrze znam i kojarzę, jak i tych usłyszanych po raz pierwszy.Uwielbiam w muzyce to, że zawsze mnie zaskoczy czymś nieoczywistym - przyznaje Michał Daniluk - autor najbliższej odsłony czwartkowego "Wieczoru Rezydentów". 

Oprócz Michła Daniluka audycję prowadzą także Kuba Piątkowski i Adam Smolarek. 

Kuba Piątkowski w muzyce też szuka tego, co dziwne i zaskakujące. - Ciągnie mnie do wszystkiego, co eksperymentalne i awangardowe. Zwłaszcza jeśli jest okraszone ładną melodią czy chwytliwym refrenem. Ciągle wyszukuję rzeczy, które poszerzą moje muzyczne horyzonty, a efektami tych poszukiwań chętnie podzielę się z Wami - deklaruje nowy gospodarz "Wieczoru Rezydentów".

Adam Smolarek jest fanem polskiej muzyki niezależnej. - Interesuje mnie to, co dzieje się na koncertach granych dla dwudziestu osób, co muzycy nagrywają sami w swoich domach i to, o czym mówi się w sieci i na mieście - mówi dziennikarz i prowadzący audycję "Pasjonauci". - Jeśli szukacie nieoczywistego, tętniącego życiem podziemnego muzycznego świata - to na pewno coś dla Was - zaprasza.

***

Na kolejną odsłonę "Wieczoru Rezydentów" zapraszamy w czwartek (22.12) o godz. 19.05. Audycję poprowadzi Michał Daniluk.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka Alternatywa