Alex Gryn o Counter-Strike'u i Virtus.pro

W tym wydaniu audycji porozmawiamy z Alexem Grynem - współwłaścicielem Codewise Unicorns, polskiej organizacji i dywizji Counter-Strike'a. Jak wygląda aktualna sytuacja na scenie polskiego CS'a i co myśli o reaktywacji Virtus.pro?
Codewise Unicorns
Codewise UnicornsFoto: Przemysław Trybuś
O Audycji
Tytuł Alex Gryn: bootcampy to nie tylko trening. Analizujemy mecze, stawiamy na budowanie drużyny
Prowadzący Chmiel Łukasz
Opis

- Na początku stycznia wystartował nasz nowy projekt, Codewise Gaming League. Całą ligę można znaleźć na Faceit'cie. Do tej pory zapisało się już ponad tysiąc osób. Swoich sił mogą spróbować w Counter-Strike'u. Dziś rozgrywamy 50-60 meczy dziennie - mówił Alex Gryn, współwłaściciel Codewise Unicorns.

- Staramy się zbudować trwałą drużynę, dlatego stawiamy na to, by zawodnicy ze sobą przebywali. To ich spaja. Wspólne aktywności, nawet pozasportowe jak gotowanie, czy chodzenie razem do kina buduje relacje - opowiadał. 

Dlaczego e-sportowcy są zobligowani do aktywności fizycznej? Jak zabezpieczają się przed kontuzjami? Ile godzin dziennie przeznaczają na trening? Więcej na ten temat w audycji. 

ZOBACZ WIĘCEJ "Strefa gamingu" w Czwórce >>>

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania, w którym rozmawialiśmy o metodach treningowych zawodników, w programie także Kalendarium gracza, które przygotował Mateusz Kulik.

Counter Strike: Global Offensive w Sankt Petersburgu - październik 2017 rok Counter Strike: Global Offensive w Sankt Petersburgu - październik 2017 rok

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Data emisji: 20.01.2018

Godzina emisji: 12.08

w Alex Gryn
Playlista
Tagi
Playlista