Test gry: "Fifa 12"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2011 19:31
– Mechanika gry poszła do przodu. Tak samo fizyka kolizji. Szkoda tylko, że komentatorzy mają w zanadrzu tak mało kwestii – ocenia Leszek Smosarski z ElectronicDreams.
Audio

Jak zauważa Leszek Smosarski z ElectronicDreams, jeśli chodzi o mechanikę gry, to w "Fifie 12" pojawiły się znaczące zmiany. – Mamy tutaj małą rewolucję – cieszy się i wyjaśnia, że w porównaniu do "Fify 11" zmieniły się m.in. opcje dotyczące gry w obronie.

– Mamy te same przyciski, ale dzieją się różne dziwne rzeczy. Możliwe są na przykład ciągnięcie zawodnika przeciwnej drużyny za koszulkę i przepychanki – zdradza.

Kolejna nowość dotyczy fizyki kolizji. – Oni się teraz fantastycznie przewracają i ślizgają po murawie – zauważa gość Czwórki.

Biorąc pod uwagę te zmiany Leszek Smosarski za mechanikę gry przyznał 4 na 5 gwiazdek.

Jeśli natomiast chodzi o grafikę, to zdaniem gościa "Czwartego wymiaru", również zasługuje na wysokie noty. – To jedna z najładniej wyglądających gier piłkarskich na konsole – przyznaje. – Zawodnicy wykonani są fantastycznie a stadiony wyglądają genialnie. Tylko publika niestety troszkę kuleje – mówi i przyznaje 4 na 5 gwiazdek.

Dźwięk w "Fifie 12" raczej nie zachwyca. Co prawda muzyka w menu jest bardzo dobra, ale komentatorzy nie mają zbyt wielu komentarzy w zanadrzu i cały czas powtarzają te same kwestie. W związku z tym za dźwięk gra otrzymuje tylko 3 na 5 gwiazdek.

– Gra jest przepotężna i można w nią grać dziesiątki godzin bez żadnego znudzenia – zauważa Leszek Smosarski i za czas zabawy z grą przyznaje 5 na 5 gwiazdek.

Chcesz wiedzieć więcej? Wysłuchaj rozmowy Kuby Marcinowicza z Leszkiem Smosarskim z ElectronicDreams.

ap

Zobacz więcej na temat: gra leszek smosarski Kuba
Czytaj także

Test gry: "God of War III"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2011 20:58
– W moim rankingu dotyczącym grafiki, ta gra znajduje się na miejscu drugim – zdradza Leszek Smosarski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: Driver San Francisco (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2011 19:12
Nowa odsłona w serii znanych wyścigów samochodowych, dostarcza potężnej dawki emocji. – To gra bardzo wciągająca – przekonuje Kuba Marcinowicz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Resistance 3"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2011 19:10
– W porównaniu z jedynką i dwóją ta gra jest lepsza pod wieloma względami. Wciąż jest jednak wiele niedociągnięć – ocenia Leszek Smosarski z ElectronicDreams.
rozwiń zwiń