"Folk Tour". Julia Pietrucha rusza w trasę

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 15:07
Julia Pietrucha zabiera słuchaczy do intymnego muzycznego świata. Otoczona nowymi muzykami wraca w trasę zatytułowaną "Folk Tour". 
Audio
  • Julia Pietrucha o trasie "Folk Tour" (Stacja Kultura/Czwórka)
Julia Pietrucha
Julia PietruchaFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

pietrucha 1200.jpg
Julia Pietrucha: Muzyka mnie odzwierciedla

- Ta trasa będzie mnie niezwykle spełniać. Akustyczne wersje utworów z pierwszej i drugiej płyty, dodatkowo pokusiliśmy się o kilka nowości. Będą to zupełnie nowe aranżacje, na które bardzo się cieszę - mówiła Julia Pietrucha w rozmowie z Damianem Sikorskim. - Niektóre z zaplanowanych utworów mają po dziesięć lat. To niezwykłe, że w nowych aranżacjach będą brzmiały zupełnie inaczej. 

Trasa Julii Pietruchy startuje 17 października w Wejherowie. - Po niej planuję zebrać myśli i inspiracje, by stworzyć coś nowego - mówiła wokalistka. Jak przekonywała, bardzo jednak cieszy się na nadchodzące koncerty, głównie ze względu na muzyków, którzy będą jej towarzyszyć. W trasę z Julią Pietruchą wyruszy m.in. Marta Zalewska, zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno". Kogo jeszcze usłyszeć będzie można podczas trasy? O tym w nagraniu rozmowy, którą przygotował Damian Sikorski

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Dominika Klimek

Data emisji: 16.10.2019

Godzina emisji: 10.30

kd