Dyskusje, kontrowersje - nowa audycja w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 12:00
29 września startuje jesienna ramówka Czwórki. W programie nie zabraknie audycji o charakterze publicystycznym. Na swój autorski program, który dotyczyć ma tematów społecznych, zaprosił w "Poranku OnLine" Piotr Firan.
Piotr Firan w Czwórce
Piotr Firan w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski/PR

Audycja prowadzona przez Piotra Firana, dotychczas znanego słuchaczom m.in. z serwisów informacyjnych Czwórki, a także z audycji "Bed&Breakfast" oraz "Europejski Lunch", pojawi się na antenie już 29 września, w poniedziałek. Nowy program zatytułowany będzie "Się mówi", a rozmowy z zaproszonymi do studia ekspertami dotyczyć mają aktualnych, interesujących, a także kontrowersyjnych wydarzeń ze świata motoryzacji, sportu, polityki, mody, a nawet… seksu.

- Nie będę tam występował w roli głównej, będę raczej moderatorem dyskusji - tłumaczył Piotr Firan, zapowiadając nowe pasmo w "Poranku OnLine". - Mam nadzieję, że będzie ciekawie. Tematy rozmów dotyczyć mają spraw społecznych.

Czytaj także: Czwórka od jesieni pełna będzie muzyki <<<

Audycji Piotra Firana "Się mówi" będzie można słuchać codziennie, od poniedziałku do piątku, od godz. 14.00 do 16.00. Po więcej informacji zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy z Piotrem Firanem z "Poranka OnLine".

(kd, ac)

Zobacz więcej na temat: Czwórka słuchowisko

Czytaj także

"Radioterapia" uruchamia naszą wyobraźnię

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 09:15
Radio jako teatr wyobraźni ma coś, czym nie dysponują inne media - słuchowisko radiowe, czyli fascynującą podróż do świata dźwięków i niesamowitych historii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Długa Ziemia" - słuchowisko na podstawie powieści Terry'ego Pratchetta

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2015 09:00
Co stanie się, gdy ludzie zrozumieją, że nie są sami we wszechświecie? O tym w nowym słuchowisku multimedialnym Czwórki - radiowej adaptacji powieści zmarłego 12 marca Terry’ego Pratchetta i Stephena Baxtera "Długa Ziemia".
rozwiń zwiń