Uskrzydlająca moc miłości

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2011 10:48
Warto kochać i być kochanym, bo bez miłości życie nie ma sensu – przekonywała w Czwórce aktorka Aldona Orman.
Audio

Bez miłości nie da się żyć. Ona uskrzydla, dodaje energii, sprawia, że świat nabiera barw – przekonuje Aldona Orman. Aktorka znana m. in. z seriali „Glina”, „Przeznaczenie” czy „Plebania” zakochana była nie raz. Jak przyznaje, choć nie zawsze lokowała swoje uczucia szczęśliwie, nadal uważa, że warto się zakochiwać.

– Każdy, aby realizować się w życiu i aby umieć cieszyć się z tego życia, potrzebuje drugiej osoby, potrzebuje miłości – przekonuje Aldona Orman. Gość „Poranka” zwraca uwagę, że kariera zawodowa i pieniądze nie mają znaczenia, jeżeli w naszym życiu nie występuje ktoś, do kogo można by się przytulić, komu można by się zwierzyć, kogo można by zapytać o radę.

Jak podkreśla gość Romka Wójcika, należy wykorzystywać każdy moment, każde święto, czy uroczystość, by okazywać ukochanej osobie miłość. – Walentynki są do tego wspaniałą okazją, ale pamiętajmy także o polskich świętach, np. o Nocy Sobótkowej, która przypada w czerwcu. Bądźmy trochę tradycjonalistami – przekonuje.

Więcej w rozmowie Romka Wójcika z Aldoną Orman. Dźwięk znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ap

Zobacz więcej na temat: Aldona Orman pieniądze
Czytaj także

Sztuczne rzęsy i rajstopy w spreju

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2011 13:33
Ekstrawaganckie pomysły na strój ślubny to świetny pomysł. Ważne, by garnitur pana młodego nie był brązowy – mówi stylistka Wiganna Papina.
rozwiń zwiń
Czytaj także

W zgodzie z byłym

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 13:31
Jeżeli związek umarł śmiercią naturalną, droga do przyjaźni jest prosta. Jeśli rozstanie było burzliwe, warto poczekać na reaktywację znajomości – radzi psycholog.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Walentynki? Nie obchodzę!

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2011 09:30
Nienawidzę walentynek - tak twierdzi większość ... singli. Jednak nie tylko oni nie należą do grona sympatyków dnia 14 lutego.
rozwiń zwiń