Jak ubrać się na pierwszą randkę?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2012 14:30
Jak uzyskać oszałamiający efekt w taki sposób, by jednocześnie nie było widać, że przed lustrem spędziłyśmy 5 godzin?
Audio

Oto kilka porad, które pomogą wam przeżyć randkę.

Hasło: randka. Reakcja: panika! Tymczasem, jak twierdzi stylistka i kostiumografka, Wiganna Papina w studiu Czwórki – da się! Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić. – Po pierwsze: należy przyodziać się odpowiednio do miejsca, do którego się wybieramy – tłumaczy gość Czwórki. – Żeby nie wyskoczyć na przykład w walonkach na dyskotekę, albo, żeby nie wylądować na mrozie w parku na szpilkach.

Gorzej, jeśli ranka jest „niespodzianką”, ale wówczas, zdaniem Papiny, najlepiej przed spotkaniem zadać pytanie: jak mam się ubrać.

Warto też pamiętać, by wrażenie, jakie wywrzemy na randce, nie odbiegało specjalnie od tego, które nasz partner odnosi, obserwując nas na co dzień. – Jeśli bowiem dziewczyna, która zakłada każdego dnia rozciągnięte swetry i jeansy, nagle wykreuje się na wampa z czerwoną szminką na ustach, to chłopak może się wystraszyć – mówi Papina.

Więcej o tym, jak powinien wyglądać optymalny randkowy strój, co warto założyć na pierwsze spotkanie, a czego absolutnie nie należy, dowiesz się, słuchając całej rozmowy z Wiganną Papiną.

(kd)

Czytaj także

Czego w kobiecej modzie nie znoszą mężczyźni?

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2011 16:37
O kombinezonach, butach emu, ogrodniczkach i wielu innych strojach, których w kobiecym ubiorze mężczyźni nie lubią, opowiada w Czwórce Wiganna Papina.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wiganna Papina: Swetry są zawsze modne

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 15:12
Zabobony na temat swetrów mówią, że gryzą i pogrubiają. W Czwórce nasza specjalistka przekonywała, że swetry mogą być mocną stroną naszej zimowej garderoby.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jakie buty będziemy nosić tej zimy?

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2011 14:00
Wcale nie jest łatwo znaleźć na sklepowych półkach buty, które byłyby wygodne, modne a jednocześnie nie byłyby ani w stylu emu, ani na kosmicznie wysokich szpilkach. Wiganna Papina radzi, jak dobrze wyglądać tej zimy i… jak zadbać o buty.
rozwiń zwiń