X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kura domowa? Dla Fatimy to komplement!

W Warszawie mieszka najpopularniejsza kura w sieci. Ma profil na Facebooku, rzeszę fanów i właściciela o gołębim sercu.
Kura Fatima rozkochała w sobie internautów. Duża w tym zasługa jej właścicieela, który opowiada nam, co należy zrobić, żeby kurze nieba przychylić
Kura Fatima rozkochała w sobie internautów. Duża w tym zasługa jej właścicieela, który opowiada nam, co należy zrobić, żeby kurze nieba przychylić Foto: Kura Fatima/Facebook
O Audycji
Tytuł Kura domowa? Dla Fatimy do komplement!
Opis

W Warszawie mieszka najpopularniejsza kura w sieci. Ma profil na Facebooku, rzeszę fanów i właściciela o gołębim sercu.

- Kiedy dowiedziałem się, że jest możliwość uratowania nioski z wielkoprzemysłowej hodowli, od razu zdecydowałem: "dawajcie ją do mnie" - wspomina Mateusz Ramus. - Mieszkamy razem na Grochowie: ja i prawdziwa kura domowa.

Początki były trudne, bo Fatima była przekonana, że każdy człowiek jest złem wcielonym. - Od zawsze mieszkała w ciasnej klatce z innymi kurami. Z nerwów wyskubywała sobie pióra i przeżywała prawdziwy horror - opowiada gość Czwórki.

Dziś Fatima ma własny fanpage i prawie 12 tysięcy fanów. Stała się też rzeczniczką praw zwierząt rzeźnych. W audycji tłumaczymy, na czym polega misja Fatimy i w jaki sposób możemy jej pomóc. 

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Mateusz Ramus (opiekun Fatimy)

Data emisji: 28.11.2015

Godzina emisji: 17.00

kul/jp

Playlista
Tagi
Playlista