Jvlia Święch. Nieprzeciętna testerka marzeń

- Jest mi bardzo miło, że zostałam wyróżniona w Plebiscycie Nieprzeciętni 2019 - mówi Jvlia Święch, finalistka plebiscytu. - Dla mnie bycie nieprzecietną to przede wszystkim działanie, realizowanie swoich marzeń, testowanie ich - dodaje.  
Julia Święch fot. CzwórkaOla Jasińska
Julia Święch/ fot. Czwórka/Ola JasińskaFoto: Czwórka/Ola Jasińska
O Audycji
Tytuł Jvlia Święch. Nieprzeciętna testerka marzeń
Prowadzący Kwiatkowska Beata

To finału Plebiscytu Nieprzeciętni 2019 trafiło dziesięć osób, wśród nich Jvlia  Święch, która ma 19 lat, a już jako trzynastolatka założyła swoją pierwszą amatorską firmę i produkowała maski antysmogowe z ciekawymi nadrukami. Dziś jest członkinią międzynarodowej społeczności Kairos, zeszłoroczna prelegentka podczas Digital Youth Forum. Jej misją jest łączenie środowisk i testowanie marzeń.

- W moim przypadku wszystko zaczęło się, gdy byłam mała. Marzyłam o byciu dyrygentką, ale to był odległy cel i nie miałam pomysłu, jak iść w tym kierunku - wspomina gość Beaty Kwiatkowskiej. - Postanowiłam robić rzeczy "realizowalne" tu i teraz. Postanowiła nie zastanawiać się kim się będzie w przyszłości. Działać wcześniej i na mniejszą skalę - dodaje. 

W wyborach Julii wspierają ją jej rodzice. Poparli edukację domową, którą wybrała testerka marzeń, po burzliwych dyskusjach zgodzili się nawet na przeprowadzkę nastolatki do Warszawy. Jakie są dziś marzenia Jvlii? Czy idzie na studia? Jakie ważne wydarzenia wpływały i do dziś wpływają na jej wybory? O tym m.in. w rozmowie z audycji "Pasjonauci". 

***

Tytuł audycji: Pasjonauci

Prowadził: Beata Kwiatkowska

Gość: Jvlia Święch (finalistka Plebiscytu Nieprzeciętni 2019)

Data emisji: 22.06.2019

Godzina emisji: 11.07

pj

Playlista
Tagi
Playlista