X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Dobrych Zawodach 20.07.2019 08:08

W Dobrych Zawodach 20.07.2019 08:08
O Audycji
Tytuł W dobrych zawodach 2019/07/20 08:00
Opis

W audycji powiemy o Warszawskiej Pielgrzymce Rowerowej, która pierwszy raz wyruszyła na Jasną Górę z prywatnej inicjatywy pana Jacka Michalskiego, który zabrał ze sobą na rowerowy szlak dwudziestu kilku pątników. Przez 13 lat pielgrzymka znacznie się powiększyła. W 2018 roku do Częstochowy w żółto-niebieskiej grupie będącej już częścią Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej dotarło ponad 450 rowerzystów. Pielgrzymi często wybierają te formę pielgrzymowania zarówno ze względu na jej odmienny charakter od pielgrzymki pieszej (wspólna modlitwa jest tylko na postojach i na noclegach, w czasie drogi każdy ma możliwość indywidualnej modlitwy i refleksji) jak i względu praktyczne- pielgrzymka trwa 5 dni, dzięki czemu stanowi alternatywę dla osób, które nie mogę sobie pozwolić na dłuższy urlop). Kolejnym tematem będzie akcja "Wakacje z Panem Bogiem" - akcja wsparcia dla najuboższych dzieci i młodzieży z Białorusi, Ukrainy i Kazachstanu organizowana przez mariańskich misjonarzy. Na koniec powiemy o tym, że w poniedziałek 650 studentów - stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z całej Polski - zakończyło tygodniowy obóz wakacyjny w Legnicy. Zaprasza Sylwia Sułkowska.

Goście Łukasz Wiśniewski, Daniel Winter
Playlista
Tagi
Playlista
 • JEROME HADEY & RZA - Tomorrow
 • HERES - Mury Jerycha (ft JUDO)
 • CHANNEL TRES - Jet Black
 • Deus Meus - Do mnie wróc
 • Deus Meus, - Do mnie wróc
 • Tyler, The Creator - Earfquake feat. Charlie Wilson, Playboi Carti
 • EMPIRE OF THE SUN - Wandering Star
 • Poison - Novo
 • TOBi - Werking
 • Electric Youth, - Innocence
 • KERB STALLER - Tell Lies (Radio Edit)
 • DUB PISTOLS - Pistoleros (frat. Seanie T)