X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół Coma w Czwórce. Posłuchaj koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 17:20
Grupa Coma działa nieprzerwanie od 15 lat. W Czwórce zagrali wyjątkowy koncert w "Ministerstwie dźwięku".
Audio
  • Koncert zespołu Coma (Ministerstwo dźwięku/Czwórka)
Coma na koncercie w Czwórce
Coma na koncercie w CzwórceFoto: Bartosz Bajerski

Zespół powstał w czerwcu w 1998 roku z inicjatywy Dominika Witczaka. Debiutancka płyta zatytułowana "Pierwsze wyjście z mroku" ukazała się w maju 2004 i przyniosła grupie wiele nagród.

Wkrótce Coma została laureatem 25. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a także wygrała Festiwal Rockowy Węgorzewo 2004. Album został natomiast nagrodzony Fryderykiem jako najlepszy krążek rockowy.

Druga płyta ukazała się w maju 2006 pod tytułem "Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków" i już po tygodniu zajęła I miejsce na oficjalnej liście sprzedaży. Album przyniósł Comie dwa kolejne Fryderyki - w kategoriach Grupa roku oraz Album rocku rock/metal. Krążek pokrył się złotem.

Rok 2007 wiąże się z kilkoma innymi ważnymi wydarzeniami koncertowymi: Coma supportuje Pearl Jam na koncercie w Chorzowie, a także występuje na Metal Hammer Festival w Spodku razem z grupą Tool.

Kolejna płyta "Hipertrofia", która już w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Album przynosi grupie dodatkowo prestiżowe nagrody, m.in. trzy Fryderyki 2009 w kategoriach: Zespół rocku, Album roku – rock oraz Wokalista roku - Piotr Rogucki.

Po letniej trasie koncertowej 2010 Coma powraca jesienią z dużymi projektami. Coma Excess to anglojęzyczna płyta zespołu z premierą na rynku europejskim i Coma Symfonicznie, z Orkiestrą Filharmoników Gdańskich. Zespół nagrywa też muzykę do filmu "Skrzydlate Świnie" Anny Kazejak, w którym lider grupy, Piotr Rogucki gra jedną z głównych ról.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu z "Ministerstwa Dźwięku". Dodatkowo koncert można zobaczyć na stronie nina.gov.pl.

Producentem audycji jest Program 4 Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Zobacz więcej na temat: Coma Czwórka koncert
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

My Riot zarażają rockową energią

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2014 19:00
W "Ministerstwie Dźwięku" wystąpił nowy zespół, znanego ze Sweet Noise, Piotra "Glacy" Mohameda, My Riot.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert zespołu Fair Weather Friends (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 07:40
W "Ministerstwie Dźwięku" wystąpiła nadzieja polskiej muzyki alternatywnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Acid Drinkers w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2013 13:45
Zespół Acid Drinkers działa od 22 lat i zagrał około 1000 koncertów. Popularność grupy wyszła daleko poza scenę metalową, co potwierdza koncert w Czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Kim Nowak w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2014 13:08
To prawdziwa gratka dla fanów zespołu Kim Nowak. Bracia Waglewscy wraz z Michałem Sobolewskim zagrali koncert w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń