X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
koncert

Nagrody "Żeby Polska była Polską". W niedzielę uroczysta gala

- Kiedy Jan Pietrzak zaczynał w 2011 roku, to była jedna z pierwszych nagród, która doceniała porządnych ludzi, którzy robią coś dla Polski, wykazują się patriotyzmem nie zawsze pochawalanym przez tzw. salon michnikowszczyzny - mówił w Polskim Radiu 24 satyryk Ryszard Makowski. W niedzielę 18 listopada odbędzie się koncert Towarzystwa Patriotycznego Jana Pietrzaka "Żeby Polska była Polską". Wręczone zostaną także doroczne nagrody Towarzystwa.
Zobacz więcej na temat:  Jan Pietrzak koncert KULTURA

Adrian Varela: cieszy, że orkiestra przyciąga tylu młodych zdolnych

- Każdego roku coraz trudniej jest się tutaj dostać, ponieważ standardy nieustannie się podwyższają. Czasem zdarza się, że przyjmujemy osoby, które w ogóle nie wierzyły w to, że się zakwalifikują, a niekiedy ta sama osoba próbuje się dostać nawet kilka razy i dopiero po trzech latach jej się udaje - mówił w Dwójce dyrygent Polskiej Orkiestry Młodzieżowej.
Zobacz więcej na temat:  orkiestra Milena Gąsienica MUZYKA koncert studio Lutosławskiego

Koncert "Oczami Dziecka - Niepodległość"

W Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana w Warszawie miał miejsce koncert Laureatów I Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Patriotycznej „Płytoteka”, dzieci z Akademii Teatru Muzycznego „Artysta” oraz uczniów z Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych nr 3 I i II stopnia im. Grażyny Bacewicz w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  dzieci odzyskanie niepodległości koncerty w Polskim Radiu koncert W POLSKIM RADIU

Koncert Niepodległości. Wśród artystów Krystyna Prońko

Od środy udostępniona zostanie ostatnia pula stu bezpłatnych wejściówek na Koncert Niepodległości. Dziesiąta jubileuszowa edycja spektaklu słowno-muzycznego odbędzie się w Święto Niepodległości 11 listopada w Muzeum Powstania Warszawskiego o godzinie 20.00. Patronem medialnym wydarzenia jest Polskie Radio. - Koncertu na żywo będzie mogło wysłuchać ponad 40 tys. osób - mówi wiceminister kultury Jarosław Sellin. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koncert Święto Niepodległości odzyskanie niepodległości Jarosław Sellin