SnowFest 2019 coraz bliżej. Sprawdź, co będzie się działo

8 i 9 lutego, po raz szósty wystartuje SnowFest - największa impreza skupiająca fanów dobrej muzyki i sportów zimowych. O tym co będzie się działo w Szczyrku rozmawialiśmy z producetem imprezy Jackiem Milasem.
grafika SnowFest
grafika SnowFestFoto: mat.pras.
O Audycji
Tytuł Snowfest 2019 coraz bliżej. Sprawdź, co będzie się działo
Prowadzący Dołęgowska Hanna
Opis

Zawodnicy zmierzą się 70-metrowym smowparku, gdzie zmierzą się z przeszkodami ze śniegu. - W tym roku czeka na zawodników coś zupełnie unikalnego. Coś, co połączy wszystkie boardowe światy. Znajdzie się coś dla snowboarderów, freeskierów i wakeboarderów - mówił Jacek Milas.

- Wyciąg do wakeboardu pojawi się na płycie narciarskiej skoczni. Tam zostanie też wybudowany snowpark ze skoczniami, bandami i railami. Do startu zgłosili się zawodnicy ze wszystkich boardowych kategorii. Obsada będzie zaskakująca. Zapowiedzieli się ci zawodnicy, którzy potrafią połączyć wszystkie dyscypliny - zapowiadał.

Impreza odbędzie się pod patronatem Czwórki. Wydarzenie wystartuje już w najbliższy piątek, o godzinie 18.00. Dziennikarze Czwórki na żywo będą transmitowali to, co dzieje się na stokach i scenie imprezy. 

W audycji zapowiadaliśmy też Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego. Na temat imprezy rozmawialiśmy z Piotrem Kardaszem - nurkiem wrakowym i filmowcem podowdnym. Nie zabrakło też relacji z tegorocznego Oscyp Snowboard Contest. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

Piotr Kardasz. Nurek wrakowy zapowiada w CWK Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego. Piotr Kardasz. Nurek wrakowy zapowiada w CWK Międzynarodowy Festiwal Nurkowania Wrakowego.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Goście: Piotr Kardasz (nurek wrakowy, filmowiec podowdny), Jacek Milas (współorganizator i producent festiwalu SnowFest)

Data emisji: 4.02.2018

Godzina emisji: 11.07

Goście Piotr Kardasz, Jacek Milas
Playlista
Tagi
Playlista