Polskie Radio
Section05
Hanna Dołęgowska

Oscyp Snowboard Contest 2024 - te zawody tworzy atmosfera! Znamy zwycięzców!

Oscyp Snowboard Contest to najdłużej organizowane zawody snowboardowe w Polsce - 3 lutego odbyła się ich 15. odsłona oraz 2. edycja Oscypka, dla najmłodszych. To był dzień pełen wrażeń, emocji i wspaniałych spotkań na stoku na Kotelnicy w Białce Tatrzańskiej. Nie zabrakło tam Czwórki, która patronowała wydarzeniu. 
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Jeremi Angowski Hanna Dołęgowska Oscyp Oscyp Snowboard Contest zima snowboard

Energia Świadomego Ruchu. Festiwal, który pomoże ci się zatrzymać

Żyjemy w świecie, w którym im szybciej, tym lepiej. Nie zastanawiamy się, w jakim tempie chodzimy, skoro inny za chwilę mogą nas wyprzedzić. Nie słuchamy swojego ciała, ale wymagamy od niego pełnej dyspozycyjności. Tymczasem świadomy ruch to klucz do dobrostanu - o czym przekonują organizatorzy Ogólnopolskiego Festiwalu Energii Świadomego Ruchu QiFit.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka STYL ŻYCIA ruch aktywność fizyczna Kasia Dydo Hanna Dołęgowska tai chi

AIR SHOW Radom 2023 - nie tylko akrobacje, ale też potężna dawka historii

Za nami Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom 2023. Podczas wydarzenia nie brakowało podniebnych akrobacji i ewolucji wykonywanych przez najlepszych z najlepszych. Wydarzenie było także okazją do zdobycia wiedzy o najnowocześniejszym, ale też historycznym sprzęcie wojskowym. Transmisję z wydarzenia prezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Air Show Radom lotnictwo samoloty Radom Air Show Radom 2023 Oliwia Krettek Hanna Dołęgowska

"Oręże z rozmachem". Z wizytą w nowej siedzibie Muzeum Wojska Polskiego

Defilada 200 rekonstruktorów historycznych zainaugurowała działalność nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego w warszawskiej Cytadeli. W nowym budynku - z rozmachem większym niż było to możliwe w dotychczasowej siedzibie - prezentowana jest historia oręża polskiego - od czasów Mieszka I do II wojny światowej.  
Zobacz więcej na temat:  Czwórka KULTURA historia Polski Wojsko Polskie Muzeum Wojska Polskiego muzeum wystawa Hanna Dołęgowska

"Nieprzeciętni". Dyrektor Czwórki: coraz więcej osób zgłasza się samodzielnie

- Kiedyś zgłaszaliśmy przyjaciół, brata, siostrę, kogoś z fundacji czy stowarzyszenia, w którym działaliśmy. Dziś jednak myślimy o sobie trochę lepiej albo może jesteśmy bardziej przekonani do pokazywania światu tego, co robimy - mówiła w "Poranku Dwójki" Hanna Dołęgowska, dyrektor-redaktor naczelna Czwórki, organizującej plebiscyt "Nieprzeciętni".
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska Nieprzeciętni 2023 Dwójka plebiscyt Czwórka Paweł Siwek

"Nieprzeciętni 2023". Hanna Dołęgowska: czekamy na ludzi zaangażowanych w życie

Plebiscyt "Nieprzeciętni" po raz pierwszy ogłoszono 3 stycznia 2005 roku. Od osiemnastu lat kierowany jest do młodych ludzi, którzy robią coś ciekawego, oddają się niesamowitej pasji lub mogą pochwalić się wyjątkowymi umiejętnościami. - Czekamy na ludzi zaangażowanych w życie - podkreśla Hanna Dołęgowska, dyrektor radiowej Czwórki. 
Zobacz więcej na temat:  Hanna Dołęgowska plebiscyt Nieprzeciętni 2023 Daniel Wydrych