X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Onikki-Górski: disc golf to nie jest sport sezonowy. Gramy całą zimę

Wawer Open to zaliczany do klasyfikacji międzynarodowej turniej podsumowujący zimowy puchar disc golfa. Pięćdziesięciu graczy rozgrywa między sobą 72 dołki walcząc o najlepszy wynik w stawce. 
Zdjęcie z 10. turnieju disc golfa na warszawskim Wawrze
Zdjęcie z 10. turnieju disc golfa na warszawskim WawrzeFoto: Hanna Dołęgowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Piotr Onikki-Górski: w disc golfa gramy całą zimę
Prowadzący Dołęgowska Hanna
Opis

- Impreza kończy cykl dziesięciu zimowych turniejów disc golfa - mówił organizator zawodów Piotr Onikki-Górski. - Graliśmy przez całą zimę. Przez cały sezon dopisywała nam pogoda. Na Wawrze mamy piękne pole do gry z osiemnastoma dołkami, niektóre ulokowane są w lesie, inne na łąkach, pagórkach i nad wodą - wyliczał.

ZOBACZ Disc Golf Polska. "Ten sport to coś więcej, niż rzucanie krążkiem"

- Idea disc golfa mieści się w jego nazwie - przekonywał. - Gramy krążkiem przypominającym frisbee, który dzięki swojej różnorodnej budowie lata w określony sposób. Zasady gry są zaś zaciągnięte z golfa - tłumaczył. - Disc golf to nie jest gra zespołowa. Jak bilard wymaga skupienia. Zanim wykonamy rzut musimy go przemyśleć, wyobrazić sobie jak może polecieć, reszta to kwestia umiejętności - dodawał uczestnik turnieju Piotr Szatyński.

W audycji rozmawialiśmy także o podwodnej archeologii. Mateusz Popek, który zawodowo zajmuje się tą dziedziną opowiedział o magicznym jeziorze Majów Peten Itza, gdzie przez miesiąc Magdalena Krzemień, Sebastian Lambert, Małgorzata Mileszczyk, Iga Snopek, Jakub Maciejewski i Mateusz Popek prowadzili badania odkrywając zatopione tajemnice tej starożytnej kultury. Podsumowaliśmy też Splash 2019 na Czarnym Groniu, który odbył się pod patronatem Czwórki 23 marca. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Goście: Piotr Onikki-Górski (wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Disc Golfa i prezes klubu Disc Golf Warszawa, gracz, organizator zawodów), Piotr Szatyński (uczestnik), Maria Onniki-Górska (uczestniczka), Filip Tomeczek (uczestnik)

Data emisji: 24.03.2018

Godzina emisji: 11.07

ac/pj

Playlista
Tagi
Playlista
  • FATBOY SLIM - Praise You (Purple Disco Machine Remix)
  • THE JUAN MACLEAN - Happy House
  • PRO8L3M - Interpol (Clean Edit)
  • SOUP DRAGONS - I'm Free
  • Raggafaya - Tango i rumba
  • MGMT - Little Dark Age (edit)