Warsaw Surf Film Festival. Kino na wysokiej fali

14 listopada w Warszawie wystartuje Warsaw Surf Film Festival. W ciągu 4 dni wyświetlonych zostanie 15 filmów poświęconych jednemu z najpopularniejszych sportów wodnych.
Maciek Krystosiak
Maciek KrystosiakFoto: Hanna Dołegowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Warsaw Surf Film Festival. Kino na wysokiej fali
Prowadzący Hanna Dołęgowska
Opis

WSSF to festiwal niezależnych filmów surfingowych, ale też miejsce spotkań ludzi, którym surfing i związany z nim styl życia jest bliski. Prezentowane podczas festiwalu filmy pokazują surfing w rożnych jego odsłonach: na Bałtyku, na Hawajach, a nawet na kole podbiegunowym. Bohaterami filmów są miłośnicy surfingu i surferskie gwiazdy, które wygrywają międzynarodowe zawody lub pływają na największych falach świata. 

O imprezie i surfingu w Polsce opowiedział Maciej Krystosiak, założyciel klubu Akademia Surfingu. - Festiwal odbędzie się między 14 a 17 listopada w Warszawie. W ramach imprezy zobaczymy m.in. widowiskowy "Momentum generation", którego producentem wykonawczym jest Robert Redford - opowiadał.

Zobacz zwiastun filmu "Momentum generation":

- W nagrodzonym niedawno nagrodą Emmy filmie zobaczymy takie gwiazdy, jak Kelly Slater, Rob Machado, Shane Dorian, które z alternatywnego sportu dla wybranych sprawiły, że surfing stał się oficjalną dyscypliną olimpijską - przypominał, zapewniając, że fabuła filmu na pewno nas zaskoczy. - To nie tylko biografia surferów. Film opowiada o tym, co dla nas, sportowców jest najważniejsze, czyli obcowaniu z żywiołem i naturą - dodawał. 

Jakie ikony surfingu zobaczymy na dużym ekranie? Jakie filmy wyselekcjonowano w ramach tegorocznej odsłony Warsaw Surf Film Festiwal? Więcej na ten temat w rozmowie z gościem Czwórki. 

Poza tym w audycji podsumowanie gokartowego ROK Cup 2019. Gośćmi Czwórki byli reprezentanci Akademii ORLEN Team: Piotr Czaja i Kacper Nadolski oraz Idalia Czarnocka z biura ROK CUP. A z Gosią Rdest rozmawialiśmy o jej plany na sezon 2020.

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Data emisji: 10.11.2019

Godzina emisji: 11.18

ac

Goście Idalia Czarnocka , Kacper Nadolski , Piotr Czaja , Maciek Krystosiak
Playlista
Tagi
Playlista
  • Jack White, - Over And Over And Over
  • STEVE SPACEK, BLACKPOCKET - Worlds Together
  • Bedoes &; Lanek, - Jesteś Ładniejsza Niż Na Zdjęciach (na zawsze)
  • THE GOSSIP - Listen Up (Remix)
  • Reflex, - Remember
  • Praktyczna Pani, - Taki Poost
  • TUNE-YARDS - Look at Your Hands
  • Greentea Peng, - Mr. Sun (miss da sun)
  • TCTS - Thinking About You ft. Leo Kalyan