X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czat Czwórki 16 kwietnia godz. 16:05

Czat Czwórki 16 kwietnia godz. 16:05
O Audycji
Tytuł Czat Czwórki 2019/04/16 15:00
Prowadzący Firan Piotr
Opis

Warszawa pokonała Nowy Jork. Jednak pole zwycięstwa nie jest powodem do dumy. Jesteśmy "lepsi" od nowojorczyków jeśli chodzi o ilość zarejestrowanych samochodów. Na tysiąc warszawiaków przypada trzy razy więcej aut, niż w amerykańskiej metropolii. Czy opanowała nas "samochodoza"? Czy pochłonie nas ta plaga własnych środków transportu? Z czego wynika nabywanie własnych aut na potęgę? A może problem leży nie w naszej chęci posiadania, ale winien jest niewydolny transport publiczny? Rozstrzygnięcie konkursu "Początek i Koniec". Po 16.00 powiemy o pomysłach na przyciągnięcie do Polski tych, którzy wyjechali za granicę na studia. Na uczelniach zagranicznych kształci się ponad 50 tysięcy Polaków, a utrata młodych, wykształconych kadr jest dotkliwa dla potencjału społecznego i gospodarczego Polski. W ramach programu "Go 4 Poland" na zagranicznych uczelniach działają studenci-ambasadorowie, którzy zachęcają młodych rówieśników do powrotu do kraju i kontynuacji kariery w Polsce.

Playlista
Tagi
Playlista
  • MAKOLA - This Is London
  • SOPHIE - Vyzee
  • FREESTYLERS - Fall Down (Original Mix)
  • !MARO MUSIC - Ratatan (ft. ft, KaCeZet, MadMajk)
  • FRITZ KALKBRENNER - Void (Radio Edit)
  • CHK CHK CHK - NRGQ