X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aga Ozon: lubię eksperymentować, choć czasem się boję

- Trzeba włożyć dużo siły, czasu, pracy, żeby piosenka powstała - mówi Aga Ozon, wokalistka i multiinstrumentalistka. - Trzeba ją wymyślić i nagrać, a potem starać się, żeby ktoś mógł ją usłyszeć - dodaje. 
Aga Ozon i Damian Sikorski
Aga Ozon i Damian SikorskiFoto: Karina Terzoni/Czwórka
O Audycji
Tytuł Aga Ozon: lubię eksperymentować, choć czasem się boję
Opis

Aga Ozon 24 lata swego życia spędziła w Lublinie. Gdy uznała, że wszystko już tam zrobiła, przeprowadziła się do stolicy. - Grałam koncerty, ukończyłam dwie uczelnie, trzy kierunki muzyczne. Byłam związana z teatrem. Zrobiłam tam już wszystko, co było do zrobienia - opowiada artystka, której głos i piosenki nasuwają na skojarzenia z Melą Koteluk. 

- Często słyszę to porównanie. Jeśli chodzi o to, czy się nią inspiruję, to może trochę podświadomie - przyznaje artystka. - Kiedy byłam w liceum uwielbiałam muzykę Gaby Kulki i tutaj, gdzieś się starła ta inspiracja moja i Meli, która była u niej w chórkach, i z pewnością coś od niej zaczerpnęła. Pewnie stąd to porównanie, które bardzo często słyszę, ale absolutnie mnie to nie uraża, uważam ją za wielką artystkę i bardzo mi miło - dodaje. 

W piosenkach Agi Ozon słychać jednak różne barwy wokalu. Artystka przyznaje, że zależy to od piosenki, interpretacji, stanu emocjonalnego czy tego o czym jest tekst. 

Obok głosu, drugim podstawowym instrumentem Czwórkowego gościa jest fortepian, ale zdradza, że lubi się łapać za różne inne instrumenty, jak ukulele czy gitara basowa. A o czym pisze piosenki? Kiedy rozpoczęła swoją przygodę z muzyką? Co z jej twórczością ma wspólnego teatr? I jaki będzie zapowiadany singiel? O tym w nagraniu audycji. W "Będzie głośno" można też usłyszeć występ Agi Ozon na żywo w naszym studiu. 

Zapraszamy do wysłuchania drugiej godziny "Będzie głośno">>>

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Aga Ozon

Data emisji: 10.08.2018

Godzina emisji: 18.06

pj/ac

Playlista
Tagi
Playlista