X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tony White: jestem obserwatorem życia

Tony White to raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. - Zależy mi na tym, by przekaz mojej muzyki był wyraźny. Nie opisuję wymyślonych historii tylko to, co rzeczywiście sam przeżyłem i jakie emocje mi towarzyszyły. Staram się uchwycić klimat prawdziwego życia - mówił w Czwórce. W naszym studiu zagrał też dwa numery na żywo.
Tony White i Damian Sikorski
Tony White i Damian SikorskiFoto: Adam Świetlicki/Czwórka
O Audycji
Tytuł Tony White: jestem obserwatorem życia
Opis

Tony White, czyli Maciej Badura jest autorem muzyki do wszystkich swoich utworów. Niezależność i swoboda twórcza pozwoliły mu na wypracowanie własnego stylu. W lutym 2017 roku ukazało się jego pierwsze EP pt. "Kiedyś wyjadę", wyprodukowane na samplowanych bitach. - Ten motyw wyjazdu przewijał się w moim życiu przez długi czas. Ostatecznie nie opuściłem mojego rodzinnego miasta, ale "wyjazd" stał się symbolicznym określeniem momentu zmian, przejścia z jednego życiowego etapu w kolejny - tłumaczył w Czwórce.

Pół roku później wypuścił singiel "Tak jak chciałem", który w przeciwieństwie do wcześniejszych utworów cechuje się elektronicznym brzmieniem i znalazł się na Czwórkowej składance "Będzie głośno!". - Podobają mi się właściwie wszystkie numery, które znalazły się na tej składance. Doceniam to, że udało się zebrać dobrą muzykę artystów bardzo różnych i w wielu przypadkach niszowych - mówił w Czwórce. ZOBACZ WIĘCEJ Nowa płyta radiowej Czwórki >>>

Obecnie pracuje nad nowym materiałem. Czym zaskoczy swoich słuchaczy i kiedy będzie można go usłyszeć na żywo? Dlaczego Tony White, choć zawodowo zajmuje się także informatyką, tak niewiele swoich utworów umieszcza w sieci? I czy muzyk lubi... surfing? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. W programie Tony White wystąpił też z minikoncertem. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania drugiej godziny audycji "Będzie głośno!", w której dużo dobrej muzyki.

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Tony White

Data emisji: 15.03.2019

Godzina emisji: 18.05

kd/kh

Playlista
Tagi

Playlista