Atari Wu: od Xxanaxxu do solowego projektu

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2019 17:00
Michał Wasilewski znany z duetu Xxanaxx opowie m.in. o pracach nad solowym debiutem "Cyan".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/bogdanhoda

Na wydawnictwie gościnnie pojawią się tacy artyści jak: Barbara Wrońska, MASZA, Olga Jankowska i Leski. Muzyk opowie o produkcjach muzycznych, o pierwszej płycie i o roli producenta przy pracy z debiutującym zespołem. Na spotkanie z Atari Wu zapraszamy po godzinie 19.00.

W pierwszej godzinie audycji pojawią się członkowie zespołu Fever Pitch. Są czwórką młodych ludzi, których łączy miłość do muzyki i ogromne marzenia. W obecnym składzie grają od 2018 roku. W marcu 2019 zaczęli udostępniać swoje piosenki. Jak sami o sobie mówią - nie ograniczają się stylistycznie i nie boją eksperymentować – dzięki temu każdy utwór brzmi indywidualnie, ma swoją duszę. 

***

Na audycję z cyklu Będzie głośno! w piątek (31.05) po godz. 18.05 zaprasza Damian Sikorski.

kul/ac

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

Kadosh - autorska wizja muzyki elektronicznej

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 22:04
Kadosh jest didżejem i producentem, który na co dzień gra i animuje scenę muzyczną w Tel-Awiwie. W Polsce jest gościem cyklu "Glutaminian Wschodu", który odbywa się w klubie Jasna1 w Warszawie. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Justyna Święs: to są piosenki zupełnie nie w moim stylu

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 19:04
- Moje dzisiejsze wybory mogą zaskoczyć słuchaczy, bo w audycji zaprezentuję energetyczne utwory, które zachęcają do tańca - śmieje się Justyna Święs. 
rozwiń zwiń