Tony White: retransmisja koncertu [ZOBACZ WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2021 19:05
Zapraszamy na retransmisję koncertu Tony'ego White'a, którego utwór "Nocne zwiedzanie" znalazł się na składance "Będzie Głośno Vol.3".
Tony White z zespołem w studiu Czwórki
Tony White z zespołem w studiu CzwórkiFoto: B. Bajerski

Zależy mi na tym, by przekaz mojej muzyki był wyraźny. Nie opisuję wymyślonych historii tylko to, co rzeczywiście sam przeżyłem Tony White

Tony White to raper i beatmaker pochodzący z Łodzi. Jest autorem muzyki i tekstów do wszystkich swoich utworów.


Posłuchaj
40:16 Czwórka/Będzie Głośno - Tony White - retransmisja koncerty 04.06.2021.mp3 Tony White - retransmisja koncertu w Czwórce (Będzie Głośno!/Czwórka)

 

Niezależność i swoboda twórcza pozwoliły mu na wypracowanie własnego stylu. W lutym 2017 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka pt. "Kiedyś wyjadę". Pół roku później wypuścił singiel "Tak jak chciałem", który został wyróżniony w konkursie Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno" i znalazł się na oficjalnej składance. 


Tony White live! - koncert w Czwórce z marca 2021 roku


Zobacz
będzie głośno 1200.jpg
Składanka "Będzie głośno!" od Czwórki już jest!

Po tym sukcesie, raper pracował intensywnie nad nowym materiałem i w ten sposób powstał kolejny singiel "Gubię zasięg" oraz EP "Kiedyś będziemy bogaci". Artysta może pochwalić się między innymi występem na łódzkich Artenaliach, koncertami w Czwórce oraz w Radiu Łódź w ramach festiwalu SoundEdit Spotlight. Raper został również wybrany spośród ponad setki zgłoszeń do grona 10 zespołów przesłuchiwanych podczas Festiwalu Młodych Talentów 2019 w Szczecinie.

***

Na retransmisję koncertu zaprosiliśmy w piątek (04.06), po godz. 19.05. Audycję "Będzie głośno!" prowadził Damian Sikorski.

kul/aw

Czytaj także

Rapowanie gestu. Bisz o numerze "Pollock"

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2021 16:00
W każdy czwartek w "Muzycznym Lunchu" zaglądamy za kulisy polskiej muzyki współczesnej i zdradzamy, jak powstały Wasze ulubione utwory. Tym razem jest to ""Pollock" Bisza.
rozwiń zwiń