X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub Słomkowski: filtruję moją sztukę przez codzienność

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 17:47
W studiu Czwórki zagościł Jakub Słomkowski, który w swojej twórczości, oprócz malarskiego pędzla, posługuje się także dźwiękiem, wykorzystuje performance.
Audio
  • Jakub Słomkowski o swojej twórczości i planach zawodowych (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Jakub Słomkowski
Jakub SłomkowskiFoto: Czwórka

lelonek diana 663.JPG
Człowiek kontra natura - sztuka Diany Lelonek

- Mam potrzebę tworzenia na wielu polach, wykorzystywania wielu narzędzi, by móc jak najlepiej komunikować się z odbiorcami, przekazać więcej treści - mówił w Czwórce. Jak przyznał, w swojej sztuce stara się wytworzyć intymny kontakt w odbiorcą. - Chodzi o poznanie i odkrywanie siebie, swojego życia prywatnego. Tylko wtedy rzeczy, które robię, mają sens. Nie oddzielam sztuki od codzienności, przetwarzam ją przez moje wewnętrzne filtry - tłumaczył. Dlaczego wybrał artystyczną drogę, zamiast studiów na politechnice, jak łączy się dźwięk z obrazem i jak w przystępny sposób komunikuje się z mniej wyrobionym artystycznie odbiorcą? Co łączy go ze światem biznesu? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

Jakub Słomkowski Lubię wchodzić w relacje, które mnie zaskakują, które mogą być dla mnie przygodą. Tę energię staram się przekazywać innym


Anna Siek/fot. Czwórka Anna Siek/fot. Czwórka

Gościem drugiej godziny audycji była Anna Siek. Absolwentka Moskiewskiej Szkoły Teatralnej STD oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, studiowała także m.in. w Rzymie. Dziś jest aktorką krakowskiego Teatru Sztuka na Wynos. Wraz z początkiem 2017 roku rozpoczęła też współpracę aktorską z Teatrem Scena STU w Krakowie. Posłuchaj nagrania rozmowy z artystką >>>

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzą: Ula Kaczyńska i Katarzyna Cygler

Gość: Jakub Słomkowski (muzyk, malarz, performer)

Data emisji: 3.12.2017

Godzina emisji: 12.15

kd/mk

Zobacz więcej na temat: Czwórka KULTURA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak