Techno Rączka 2019. Newa - muzyczne uderzenie z Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 13:50
Już 14 grudnia ostatnia w tym roku impreza w cyklu Techno Rączka. Tym razem Headlinerką imprezy jest Newa, DJ-ka i producentka z Gruzji, rezydentka Bassiani, która wystąpi po raz pierwszy w Polsce.
Audio
  • Jakub Wojas, Marcin Wądek opowiadają o cyklicznej imprezie Techno Rączka (Pierwsze słyszę/Czwórka)
Techno Rączka w Czwórce
Techno Rączka w CzwórceFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

tr_cieszynska_II_profile_cover 1200.jpg
ZOBACZ TAKŻE Techno Rączka 2019 w Krakowie >>>

- Nasi krajowi organizatorzy imprez z muzyką elektroniczną mają tendencję do tego, by ściągać DJ-ów z Zachowu, m.in. z Berlina. - Chcieliśmy poszukać gdzie indziej. Znaleźć kogoś, kto nigdy nie grał w Polsce. Gruzja to dziś jeden z symboli walki o muzykę klubową, a Newa robi dobrą muzykę - zapowiadali goście Czwórki.

Gruzińskiej artystce towarzyszyć będą: warszawsko-katowicki duet, czyli Cyryl b2b Sierra Cosworth, żywiołowe Fermented Girls oraz klasycznie Anatomy Of Mashup. Na drugiej scenie czekać pojawią się spokojniejsze dźwięki, o które zatroszczą się: krakowscy weterani Fonix i huges2227 oraz Dominika Kontarowicz aka Primadoma.

ZOBACZ TAKŻE Elektrowkręta. Kiedy zagra Ed Rush? >>>

14 grudnia razem z True Music ekipa Techno Rączki zaaranżuje dwa poziomy komercyjnej przestrzeni stadionu Cracovii w Krakowie. Co jeszcze będzie się działo podczas ostatniej imprezy TR w tym roku? I dlaczego warto się tam pojawić? O tym w nagraniu rozmowy ze studia. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Goście: Jakub Wojas, Marcin Wądek (Techno Rączka)

Data emisji: 12.12.2019

Godzina emisji: 8.25

kd/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak