X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bedoes i Lanek z pierwszej setki najpopularniejszych na świecie

Bedoes, jako jedyny Polak, jest jednym ze 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie. Płyta Bedoes i Lanek "Opowieści z Doliny Smoków" jeszcze przed premierą pokryła się złotem, a 4 dni po niej platyną.
Bedoes i Lanik u Kuby Chuptysia w Czwórce
Bedoes i Lanik u Kuby Chuptysia w Czwórce Foto: Czwórka/Kamil Jasieński
O Audycji
Tytuł Bedoes i Lanek z pierwszej setki
Opis

- Byliśmy zaskoczeni wynikiem tej płyty, bo w moim odczuciu te single się słabo przyjęły - przyznaje Bedoes w rozmowie z Gargamelem. - Singiel "Hardcore pleasure" przyjął się najgorzej. Po jego wypuszczeniu stwierdziliśmy, że przestajemy kalkulować. Nie gadaliśmy o sprzedaży, to zaczęło samo iść - dodaje. 

Koncept tej płyty wiele razy się zmieniał. Przez cały czas pracy nad nią Bedoes i Lanek mieszkali razem. Jak przyznają w Czwórce minusem tej sytuacji jest to, że nie ma życia, a cały czas poświęca się projektowi. 

Bedoes w Czwórce fot. Czwórka/Kamil Jasieński Bedoes w Czwórce fot. Czwórka/Kamil Jasieński

- Dziś jestem zadowolony z tego wszystkiego, bo to jest super projekt - przyznaje artysta. - Na ten moment to jest dzieło mojego życia, z którego jestem zadowolony, ale na pewno nie chcemy się na tym zatrzymać - wyjaśnia. 

Lanek podkreśla dużą odpowiedzialność przy pracy nad tym albumem. 

Jak powstawały teksty do piosenek z albumu "Opowieści z Doliny Smoków"? Czy ludzie rozumieją o czym śpiewa Bedoes? Czy artysta mówi po hiszpańsku i czy Lanek ma talent aktorski? O tym m.in. w nagraniu rozmowy. 


Druga godzina "Pogłosu" >>>

***

Tytuł audycji: Pogłos

Prowadzący: Jakub Chuptyś

Goście: Bedoes i Lanek 

Data emisji: 12.12.2019

Godzina emisji: 22.00

Gdzie można będzie usłyszeć duet Bedoes i Lanek:

pj

Playlista
Tagi
Playlista