Discox z autorskim setem w Czwórce

- Nigdy nie gram muzyki, której nie kocham - mówi Discox o swojej twórczości. W "12 calach na godzinę" zaprosiliśmy na set krakowskiego DJ-a, czyli Krzysztofa Misiejki. 
Discox
DiscoxFoto: Grzesiek Kozak/mat. pras.
O Audycji

lulu malina 1200.jpg
LuLu Malina: ekscytuję się nowymi brzmieniami

Disox to dj i pasjonat muzyki przez duże "P". Na scenie z małymi przerwami od 1995 roku. Przez ten czas klubową Polskę przejechał wszerz i wzdłuż, serwując dźwięki house, progressive house, tribal, deep tech. 

Słuchaj także:

Brudne melodie z winyli od Eltrona

Szybkie bity, dużo drumów - GiNEE gra w Czwórce

Dziś to rezydent krakowskiego Prozaka 2.0 i właściciel jednego z najciekawszych polskich klubów - bielskiej Bliskiej. Do już licznego grona artystów, z którymi miał okazję występować doszli m.in: Michael Mayer, Dixon, Damian Lazarus, Kiasmos, Patrice Baumel, Dominik Eulberg, Robag Wruhme, Extrawelt, Kollektiv Turmstrasse, Ame, Guy J, Agoria, Mind Against, Miss Kittin, Ellen Allien i wielu innych.

Posłuchaj
56:32 2020_12_15 19_03_22_PR4_12_cali_na_godzine.mp3 Discox za deckami w naszym studiu (12 cali na godzinę/Czwórka) 

Cały czas fascynują go hipnotyzujące rytmy dlatego obecnie najlepiej czuje się w klimatach Indie/Nu Disco, Melodic House Techno, Deep Tech oraz Orientalne Downtempo.​ O sobie mówi tak: Nigdy nie gram utworów, których nie kocham i nigdy nie jestem usatysfakcjonowany z miksu, dopóki nie poczuję, że jest to szczyt moich możliwości w danej chwili. Muzyka jest moim życiem, które wyrażam poprzez płyty. Po prostu gram.

SŁUCHAJ WIĘCEJ Sety DJ-skie >>>

***

Tytuł audycji: 12"/h

Data emisji: 15.12.2020

Godzina: 19.03

Gospodarzem audycji jest Norbert "Bert" Borzym.

Playlista
Tagi
Playlista
  • Zemler Hubert, Liebchen Ewa, Sitarz Emilia, Majewska Barbara Kinga, - Good Luck