Szybkie bity, dużo drumów. GiNEE za deckami Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 11:10
GiNEE, czyli Kamil Ginglas jest didżejem i producentem, który tworzy drum and bass. Pasjonuje się pasjonatem szybkim miksowaniem i łączeniem różnych gatunków.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Hakan Tanak/Shutterstock.com

Od kilku lat GiNEE  jest członkiem kolektywu Tensionkru. Drum and bass popularyzuje na swoich imprezach 175BPM – Drum and Bass.


Winylowa selekcja od GiNEE  
12 cali na godzinę - 12”/h 16 czerwca godz. 19:04

 

W Czwórce didżej i producent wystąpił w ramach cotygodniowego cyklu "12 cali na godzinę", w którym wspieramy rodzimych twórców sceny klubowej. Na jakiś czas scena klubowa przeniosła się do internetu, a pustkę po klubach zaczynają wypełniać didżejskie streamy. My także postanowiliśmy udostępnić didżejom swoją antenę  - SZCZEGÓŁY >>>

***

Tytuł audycji: 12"/h

Gość: Kamil Ginglas (GiNEE)

Data emisji: 16.06.2020

Godzina: 19.03

kul/pj


Czytaj także

Pogłos 145. Mike Dean, Kanye West - hip-hopowe muzyczne uderzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2020 22:01
"Pogłos" otworzyły kompozycje Mike’a Deana. - O tym artyście wspominałem już wiele razy przy okazji jego genialnych solówek gitarowych, i omawiając jego wkład w rozwój no brzmienia Travisa Scotta, czy Kanyego Westa, który nie raz posiłkował się geniuszem tego artysty - opowiadał Gargamel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamp!: zaczęliśmy słuchać siebie i wróciliśmy do melodii

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2020 14:00
"Play me dirty" to pierwszy z zaplanowanych na ten rok singli grupy Kamp!. - Nie jest tajemnicą, że w ubiegłym dotarliśmy do punktu, w którym przyszłość zespołu stanęła pod znakiem zapytania. Przy pracy nad tym numerem uwierzyliśmy, że jeszcze coś z nas będzie - wspomina Michał Sodowy. 
rozwiń zwiń