X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nieprzeciętni inspirują do pokonywania własnych barier"

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 17:08
Pasje zwycięzcy Plebiscytu Czwórki Nieprzeciętni 2017 to świat nauki i żeglarstwo, a jego motto to "wystarczy tylko chcieć". 
Audio
  • Mateusz Zaremba o tym, co jest kluczem do realizowania swoich pasji (TOP/Czwórka)
Mateusz Zaremba
Mateusz ZarembaFoto: Czwórka

Do 29 kwietnia czekamy na zgłoszenia w plebiscycie Nieprzeciętni 2018. Zgłoszenia można wysyłać na nieprzecietni@polskieradio.pl. Zgłosić można każdego: znajomego, członka rodziny, osobę, której nie znamy osobiście, ale jesteśmy przekonani, że to, co robi czyni ją nieprzeciętną. W kapitule Nieprzeciętnych 2018 znaleźni się m.in. Mateusz Damięcki, Grupa Filmowa Darwin, a także zeszłoroczny zwycięzca plebiscytu Mateusz Zaremba. Mateusz buduje rakiety, cewki Tesli, roboty minisumo, a także gra na gitarze i pianinie. Należał do European Youth Council of KiiCS Project (Knowledge Incubation in Innovation and Creation for Science) oraz był członkiem załogi STS Fryderyk Chopin i przepłynął przez Atlantyk. - Lubię być blisko technologii, ponieważ otwiera nowe możliwości. Lubię być tam, gdzie coś się tworzy. Technologia daje mi możliwość bycia współczesną wersją artysty w każdej dziedzinie sztuki - mówił w rozmowie z Maciejem Oswaldem.

 Technologia jest połączeniem kreatywności i tworzenia. Jest czymś bardzo praktycznym i jednocześnie może zmienić niejedno życie Mateusz Zaremba

Dlaczego zdaniem laureata warto wziąć udział w plebiscycie Nieprzeciętni? - Plebiscyt Nieprzeciętni udowadnia, że warto walczyć o swoje pomysły. Inspiruje do pokonywania własnych barier - przekonywał.

Poznaj Czwórkowych Nieprzeciętnych 2018

Finał plebiscytu już 21 czerwca.

Nad czym obecnie pracuje Mateusz Zaremba? Kim dla niego jest osoba nieprzeciętna i co dał mu udział w plebiscycie Czwórki? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: 

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Materiał przygotował: Maciej Oswald

Gość: Mateusz Zaremba (zwycięzca konkursu "Nieprzeciętni 2018")

Data audycji: 17.04.2018

Godzina audycji: 17.17

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak