Dziewczyny też grają. Potrafią złoić skórę

Grających kobiet jest coraz więcej. Grają w sposób profesjonalny, ale też amatorsko. Nawet jeśli rezygnują z gry o wysokie stawki, to świetnie się bawią i pokazują skilla. 
Wiktoria Vi Małachowska, Dominik Nero Dąbrowski, Gerard Snoowie Gołębiewski i Łukasz JeffreJChmiel
Wiktoria "Vi" Małachowska, Dominik "Nero" Dąbrowski, Gerard "Snoowie" Gołębiewski i Łukasz "JeffreJ"ChmielFoto: Mateusz Kulik/Czwórka
O Audycji
Tytuł Dziewczyny też grają. Potrafią złoić skórę 
Opis

- Przede wszystkim na streamach liczy się zabawa, a niekoniecznie gra profesjonalna czy wbijanie rang w jakiejkolwiek grze - mówi Wiktoria "Vi" Małachowska. - Dla mnie na streamach najważniejsza jest relacja z czatem. Czytam czat. Może niekoniecznie skupiam się na grze, tyle ile powinnam - dodaje. 

Prowadzący audycję zauważa, że dziś wiele steamerek chce przyciągnąć uwagę, nie za pomocą swoich umiejętności, a za pomocą wdzięków. - To przyciąga, one zarabiają dużo pieniędzy - potwierdza Gerard "Snoowie" Gołębiewski. - Zdarzały się sytuacje, że dziewczyna w grę nie grała tylko prezentowała siebie - dodaje.

Dominik "Nero" Dąbrowski przyznaje jednak, że ostatnio pojawiły się dwie Rosjanki, grające w Fortnite, które grały na niesamowicie wysokim poziomie. - Jeszcze 4 miesiące temu mieliśmy z nimi kłopoty, były pojedynki, które przegrywaliśmy - zdradza. 

W turniejach nigdy nie było podziału na płeć. Czwórkowi goście zgodnie stwierdzają, że nie ma też takiej potrzeby. W audycji potwierdzają jednak, że czasem zdarzają się turnieje żeńskie, np. z okazji dnia kobiet. 

Jak goście Łukasza "JeffreJa" Chmiela oceniają graczy-dziewczyny? Czy zdarzyło się, że to panie złoiły im skórę w jakiejś rozgrywce? W audycji Czwórkowi goście opowiadają również o grach trybu Battle Royale na scenie e-sportowej. Oceniają zmiany wprowadzane w popularnym grze Fortnite. Zdradzają reakcje graczy na wprowadzony tryb Halloween. Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której nie zabrakło muzyki ze świata gier. 

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Prowadzi: Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Gość: Wiktoria "Vi" Małachowska, Dominik "Nero" Dąbrowski, Gerard "Snoowie" Gołębiewski

Data emisji: 28.10.2018

Godzina emisji: 12.08

pj

Playlista
Tagi
Playlista