X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Łukasz JeffreJ Chmiel

Dobra zabawa, sport i dużo dobrej muzyki - ferie w Czwórce

Ferie w Czwórce - kulturalnie, klubowo, na sportowo i muzycznie. Zapraszamy m.in. na cykle "Kulturalne ferie" czy "Zimowe ciekawostki naukowe". Sprawdzamy, jak działają gogle, skąd się wzięły łyżwiarskie style, dowiemy się też, jakich aplikacji warto używać w czasie ferii i gdzie trenować za darmo. Zajrzymy też do świata gier wideo.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Karina Terzoni Kuba Marcinowicz Aleksandra Jasińska Łukasz JeffreJ Chmiel dariusz matyja Piotr Firan Patryk Kuniszewicz Kasia Dydo Katarzyna Dydo Kamil Jasieński Damian Sikorski Mateusz Kulik Adrianna Janiszewska

Nowy sezon League of Legends - zapowiadamy, co będzie się działo

To, że League of Legends jest absolutnym monopolistą gatunku MOBA, wiemy nie od dziś. Oczywiście nikt nie podważa prestiżu i puli nagród podczas DOTA International, ale to właśnie dzieło Riot Games, które teoretycznie nie było pierwsze na rynku, potrafiło rozkochać w sobie miliony graczy na całym świecie. Bądźcie gotowi Przywoływacze! Przed nami sezon dziesiąty.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming Łukasz JeffreJ Chmiel gry komputerowe gry wideo

Wyciekła okładka Resident Evil 3: Nemesis

To było do przewidzenia. Po świetnie przyjętym remake’u Resident Evil 2, ubranie trzeciej części w nowe szaty wydawało się  kwestią czasu. Fani zamarli, kiedy Capcom poinformował, że ich najnowszym projektem będzie Project Resistance, sieciowa gra, osadzona w uniwersum Resident Evil. Wczoraj wśród miłośników marki  doszło do niemałego poruszenia. W internecie pojawił się projekt okładki do remake’u Resident Evil 3: Nemesis.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka gaming Łukasz JeffreJ Chmiel

To już koniec World War 3

Wkrótce po premierze World War 3 napisałem recenzję, którą mogliście przeczytać w Strefie Gamingu. Opisywałem problemy techniczne, fatalny start oraz problemy z serwerami. Podobno nadzieja zawsze umiera ostatnia, więc łudziłem się, że The Farm 51 naprawi swój produkt i będzie on rozwijał się we właściwym kierunku. Niestety od wydania gry w formie early access minął ponad rok i gra w naturalny sposób umiera.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka Łukasz JeffreJ Chmiel