X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kobiety w e-sporcie. "To jest inna gra"

Dyskryminacja, hejt - negatywne opinie dotyczące kobiet w e-sporcie przeczytać możemy na wielu forach. - Potrzebujemy czasu, by rozwinąć kobiecy e-sport. I dać dziewczynom szansę na rozwój - mówią w Czwórce Ula Klimczak i Karolina Kałużyńska. 
Karolina Kałużyńska i Ula Klimczak
Karolina Kałużyńska i Ula KlimczakFoto: Magdalena Żelazowska/Czwórka
O Audycji
Tytuł Kobiety w e-sporcie. "To jest inna gra"
Prowadzący Łukasz "Jeffrej" Chmiel
Opis

- Na siłę próbujemy wrzucić kobiety i mężczyzn do jednego worka, a tymczasem to spłycanie tematu. Kobiety nie grają "gorzej", albo "lepiej". One po prostu zupełnie inaczej podchodzą do gier, inaczej w nich funkcjonują i je postrzegają - mówiła Ula Klimczak. - Kobiety jednak starają się zaistnieć w tym świecie, poszukują kolejnych narzędzi do tego, by móc się w nim rozwijać, np. turniejów, czy sponsorów.

I choć z czasem sytuacja ulega powoli zmianie i jest lepiej, jak przekonywała Karolina Kałużyńska, dzisiejsze rozwiązania funkcjonujące na rynku, czyli m.in. turnieje męsko-damskie, nie zawsze są skuteczne. Dlaczego mniej jest turniejów e-sportowych dla kobiet niż dla mężczyzn? Jakie błędy popełniają kobiety, które planują profesjonalnie zająć się e-sportem? I co zrobić, by zwiększyć ich szanse na zaistnienie na tym rynku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Goście: Ula Klimczak (performance coach, pracuje nad wydajnością zawodników e-sportowych), Karolina Kałużyńska (specjalistka ds. komunikacji w branży gamingu)

Data emisji: 8.09.2019

Godzina emisji: 12.08

kd

Playlista
Tagi
Playlista