"Marvel’s Guardians of The Galaxy". Pierwsze recenzje graczy

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2021 16:50
Za nami premiera "Marvel’s Guardians of The Galaxy". Po średnio udanym "Marvel’s Avengers" wielu graczy nie wierzyło w sukces "Strażników Galaktyki". Na długo przed premierą zapowiadana gra była bardziej obiektem drwin i niesmacznych żartów, niż wyczekiwanym hitem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Studio Eidos Montreal przygotowało mocną historię przepełnioną komedią i dramatem. Mamy tu wspaniałe postacie oraz świat, który jest zupełnie niepodobny do Marvel Cinematic Universe. Długa przygoda zabierze graczy do nowych i znanych miejsc. W ramach samej rozgrywki wykorzystano wszystkie najlepsze atrybuty Strażników Hardcore Gamer

Eidos Montreal dotrzymał słowa danego graczom. Deweloperzy wyciągnęli wnioski z błędów podczas tworzenia "Avengersów" i nie popełnili ich ponownie podczas prac nad "Strażnikami Galaktyki". Gracze oraz recenzenci chwalą przede wszystkim fabułę, ogólne poczucie humoru oraz emocje towarzyszące nam podczas rozgrywki. Jest to także głęboki ukłon w kierunku fanów filmowej produkcji. Całość została okraszona imponującą oprawą audiowizualną, która zachwyca użytkowników konsol nowej generacji. Wystarczy spojrzeć na fragmenty przykładowych recenzji, aby dowiedzieć się,  z czym mamy do czynienia. 

Official Launch Trailer | Marvel’s Guardians of the Galaxy | Marvel Games

Nową grę zrecenzował także portal EGM. - "Marvel’s Guardians of the Galaxy" może nie być w stanie dorównać humorowi filmów Jamesa Gunna, ale potrafi zaskoczyć indywidualnością i zabawną (jeśli nie przełomową) walką. Narracyjne podejście Eidos Montreal zawsze skupia się na niesfornej drużynie bohaterów, dzięki czemu jest t wartościowa i niezapomniana podróż do Marvel Cosmic Universe - można przeczytać na ich stronie.

Sprawdź także:

Wychodzi na to, że aktualnie "Marvel’s Guardians of The Galaxy" uważane jest za największe zaskoczenie oraz najlepszą grę 2021 roku. Średnia w serwisie Metacritic w chwili pisania tego artykułu wynosi 81/100.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka gry komputerowe