DJ Purrppl z setem w Czwórce. Co zagrał? [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2023 12:00
Purrppl to artysta z Polski, który porusza się w przeróżnych obszarach muzyki elektronicznej. Co  zaprezentował w Czwórce?
Purrppl
Purrppl Foto: mat. prasowe

Jego znakiem rozpoznawczym jest eklektyczny styl charakteryzujący się łączeniem przeciwieństw w spójną całość i wykorzystywaniem dźwięku do tworzenia znaczących historii. "Abstrakcyjny świat archetypów" jest dla niego największym źródłem inspiracji, kształtującym jego twórczość w unikalny sposób.

DJ-skie miksy od Purrppla i własne produkcje prowadzone są w hipnotycznej atmosferze, wypełnionej energetyczną, ale także erotyczną energią. "Energetyczny trans, unoszący się w ekstazach kosmosu, jest dokładnie tym, w co wprowadza Cię jego muzyka. Retro, lo-fi, ciepły, zorientowany na organiczność feel połączony z nowoczesnym, neonowym, ostrym brzmieniem jest oczekiwany w każdym jego utworze i miksie" - zapowiada artysta. 

Posłuchaj
56:18 2023_01_11 22_03_15_PR4_Noc_Rezydentow.mp3 Set DJ-ski od Purrppl (Noc Rezydentów/Czwórka) 

Sprawdź także: 

Purrppl "dawał już czadu" w chińskich klubach m.in. w takich miastach jak Changsha, Beijing, Nanjing, Yangshuo, Kunming czy Wuhan, a za rogiem czają się kolejne miejsca, w których najprawdopodobniej go niebawem usłyszymy. Różnorodność stylów, w jakich się specjalizuje, sprawia, że jest idealnym artystą do każdego miejsca - gra od drum and bassu, przez podgatunki house, po techno, i zaznacza, że zawsze ma coś świeżego do zaprezentowania.

Źr. Youtube.pl/PURRPPL

 ***

Na audycję Noc Rezydentów zaprosiliśmy w środę (11.01) po godz. 22.00. Gospodarzem programu był Norbert "Bert" Borzym.

kd/kor

Czytaj także

Klangor z płytą "Arytmia". "Rock na wesoło, ale i bardzo poważnie"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2022 12:42
 - Wybraliśmy tytuł "Arytmia", bo staraliśmy się, by ta muzyka nie była prosta, zwłaszcza w warstwie rytmicznej. Słowo to ma jednak jeszcze kilka innych znaczeń - mówił w Czwórce Rafał Nowakowski, gitarzysta grupy Klangor. 
rozwiń zwiń