X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Laleczka Chucky powróci

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 09:00
Kanał telewizyjny Syfy zapowiedział realizację serialu, którego bohaterem będzie demoniczna laleczka.
Laleczka Chucky
Laleczka Chucky Foto: ROGUE PICTURES / EAST NEWS

Akcja rozgrywać się będzie na amerykańskich przedmieściach. Kiedy jeden z bohaterów stanie się posiadaczem Chucky rozpocznie się seria makabrycznych zabójstw...

Laleczka Chucky to jedna z bardziej kultowych postaci w historii kina grozy. Opętaną przez ducha seryjnego mordercy zabawkę stworzył w 1988 roku amerykański reżyser i producent Don ManciniBohaterem serii jest sadystyczny Charles Lee Ray, który po śmierci wstępuje w laleczkę i morduje wszystkich dookoła, mszcząc się za swój los. Don Mancini jest autorem scenariuszy do pierwszych filmów o przygodach laleczki Chucky i on również wyreżyseruje serial.

Data premiery nie jest jeszcze znana.