Daria Zawiałow i A_GIM z coverem przeboju Haliny Frąckowiak

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2021 15:06
Kompozycja promuje nowy serial z Joanną Kulig w roli głównej.
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Piotr Porębski/Sony Music Polska/mat. prasowe

Daria Zawiałow łączy muzyczne siły z Agimem "A_GIM" Dżeljiljim! Efektem współpracy artystów jest zupełnie nowa wersja wielkiego przeboju Haliny Frąckowiak - "Serca gwiazd". Utwór zapowiada nowy serial z Joanną Kulig w roli głównej zatytułowany "Pajęczyna".

- Staraliśmy się aby nasza interpretacja była czymś innym i wpasowała się w mroczny klimat serialu. Ogromnie cieszę, się ze współpracy z niezwykłym, kosmicznie utalentowanym producentem, jakim jest Agim. Jego pomysł na aranżacje, całkowicie mnie zabrał. W połączeniu z genialnym tekstem Jonasza Kofty i Janusza Kondratowicza, tworzy zagadkę, która intryguje i zaprasza do tajemniczego świata, do roku 1978, w którym rozgrywa się częściowo akcja serialu. Wkrótce światło dzienne ujrzy teledysk do utworu - mówi Daria Zawiałow.

Daria Zawiałow, A_GIM - Serca gwiazd / YouTube: Daria Zawiałow

Nowy serial opowiadać będzie historię odważnej naukowiec obdarzonej niezwykłą pamięcią, której dzieciństwo zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry. Pierwszy odcinek serialowego thrillera, którego akcja toczy się równolegle w dwóch czasach: w 1978 roku oraz w 2010 roku, ukaże się już jutro.