Red Hot Chili Peppers z nowym funkowym utworem pt. ”Poster Child”

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2022 11:52
Album „Unlimited Love” ukaże się wiosną.
Red Hot Chili Peppers A.D. 2022: Flea, John Frusciante, Chad Smith i Anthony Kiedis
Red Hot Chili Peppers A.D. 2022: Flea, John Frusciante, Chad Smith i Anthony KiedisFoto: mat. promocyjne Warner Music Poland

1 kwietnia trafi na rynek „Unlimited Love”, czyli nowy, już dwunasty studyjny album amerykańskiej grupy Red Hot Chili Peppers. Materiał, wyprodukowany przez Ricka Rubina, zawierać będzie 17 kompozycji – w tym znane już nagranie „Black Summer”, które doczekało się ponad 20 milionów odsłon na YouTubie oraz ponad 16 milionów odtworzeń w streamingowym serwisie Spotify. Teraz grupa opublikowała kolejny singiel zwiastujący nowy krążek. Jest nim pogodny, funkujący utwór „Poster Child”, w którym pojawiają się odwołania do różnych osób i ich dzieł ze świata kultury, artystów, czy takich muzycznych wykonawców jak Led Zeppelin, Parliament, The Clash, Judas Priest, Duran Duran, Ramones, MC5, Van Morrison, Richard Hell, Motörhead, Flavor Flav z Public Enemy, John Coltrane, M.I.A., Sex Pistols, Talking Heads, Jane’s Addiction itd.
Piosence towarzysz barwny animowany teledysk, nakręcony przez duet Julien Calemard i Thami Nabil. Klip dostępny jest na razie na profilu grupy na Facebooku (o TU).

Red Hot Chili Peppers – Poster Child / YouTube Red Hot Chili Peppers

MaH

Zobacz więcej na temat: Red Hot Chili Peppers
Czytaj także

Wielki powrót Red Hot Chili Peppers

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2022 11:25
Zespół dzieli się pierwszym singlem z nowego albumu.
rozwiń zwiń