Kolejny singiel z nowej płyty Moderat

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2022 16:36
To już drugi utwór po długo oczekiwanej reaktywacji grupy.
Moderat
ModeratFoto: Birgit Kaulfuss/Monkeytown Records/mat. prasowe

Gernort Bronsert, Sebastian Szary i Sascha Ring, czyli po prostu Moderat, nie zwalniają tempa i publikują kolejny singiel ze swojej bardzo długo oczekiwanej płyty "MORE D4TA". Do sieci trafił właśnie utwór "Easy Prey", a wraz z nim perfekcyjnie zrealizowany teledysk w reżyserii Cypriena Clément-Delmasa, który w 3-minutowym filmie zamknął całą paletę emocji.

MODERAT - MORE D4TA - EASY PREY / YouTube: Moderat

"Easy Prey" to - jak zdradzają artyści - najprawdopodobniej najbardziej emocjonalny utwór z "MORE D4TA". Moderat z pełnym wdziękiem zabiera słuchacza w świat elektronicznego popu. Ciepły podkład oparty o dźwięki syntezatorów jest tłem dla historii opowiedzianej przez wokal Saschy Ringa.

"Easy Prey" jest już drugim singlem z nadchodzącego albumu Moderat. Miesiąc temu trio zaprezentowało słuchaczom utwór "Fast Land". Łącznie na płycie "MORE D4TA" znajdzie się 10 kompozycji, a o pierwszych szczegółach materiału pisaliśmy tutaj.

Dosłownie kilka dni po ukazaniu się płyty grupa wystąpi w Lipsku. Występ będzie otwarciem wielkiej trasy koncertowej, w ramach której Moderat zagra dwukrotnie w Polsce - po raz pierwszy w lipcu podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022. Drugim koncertem będzie halowe show w warszawskiej hali COS Torwar (11 grudnia).

Lista utworów albumu "MORE D4TA":
01. "Fast Land"
02. "Easy Prey"
03. "Drum Glow"
04. "Soft Edit"
05. "Undo Redo"
06. "Neon Rats"
07. "More Love"
08. "Numb Bell"
09. "Doom Hype"
10. "Copy Copy"

  

Zobacz więcej na temat: Moderat