"Zick Zack" - nowy singiel Rammstein

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2022 22:12
Mamy drugą zapowiedź albumu niemieckiej grupy.
Rammstein
RammsteinFoto: Jesn Koch/Universal Music Polska/mat. prasowe

Rammstein zaprezentował właśnie nowy utwór pt. "Zick Zack". Piosenka jest już dostępna w serwisach cyfrowych wraz z oficjalnym teledyskiem zrealizowanym w... Polsce! W przyszłym tygodniu w sklepach pojawi się fizyczne wydanie singla. Wersja CD wzbogacona będzie o wyjątkowy magazyn. Pismo zadowoli szczególnie tych, którzy na hasło "fotostory" odczuwają przyjemną falę nostalgii.

Popularni artyści powinni nieustannie zaskakiwać słuchaczy: dobrymi pomysłami, mocnymi i często nieoczekiwanymi treściami, jak również świetnymi piosenkami. Ta sztuka udaje się grupie Rammstein od lat. Na początku kwietnia zaczęła krążyć plotka, że zespół z Berlina zainwestował w klinikę piękna pod nazwą Zick Zack. W mediach zawrzało. Fani Rammsteina z całego świata zaczęli dzwonić na infolinię Zick Zack, by umówić wizytę, dowiedzieć się więcej o klinice lub po prostu porozmawiać z grupą ekspertów.

Rammstein - Zick Zack (Official Video) / YouTube: Rammstein Official

Do fizycznego wydania singla, Rammstein dołącza (stylizowane na popularne w latach 90. magazyny dla młodzieży) czasopismo "Zick Zack Magazine". 32-stronicowa gazeta, wyłącznie w języku niemieckim, zawiera historie, fotki i wywiady.

"Zick Zack" ukaże się także na siedmiocalowym czarnym winylu. Usłyszymy na nim zarówno wersję singlową, jak i remiks w wykonaniu Boys Noize.
Oba formaty fizyczne trafią do sprzedaży 13 kwietnia.

Dwa tygodnie później słuchacze otrzymają kompletny album "Zeit" - ósmy w dorobku zespołu.

Tracklista albumu "Zeit":
01. Armee Der Tristen
02. Zeit
03. Schwarz
04. Giftig
05. Zick Zack
06. Ok
07. Meine Tränen
08. Angst
09. Dicke Titten
10. Lügen
11. Adieu

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: rammstein