Daria Zawiałow i Sokół w jednym utworze

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2022 13:24
Artyści prezentują "Laurę".
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Daria Zawiałow kończy rok z przytupem. Artystka zapowiedziała rozszerzoną edycję swojego ostatniego albumu pt. "Wojny i noce". Wydanie deluxe ukaże się 9 grudnia, a jego zapowiedzią jest świetny utwór "Laura", w którym gościnnie udzielił się Sokół. Numer ląduje w sieci wraz z trzymającym w napięciu teledyskiem w reżyserii Nastki Gonery.

Daria Zawiałow, Sokół - Laura (Official Video) / YouTube: Daria Zawiałow

Poza "Laurą" na krążku "Wojny i noce Deluxe" znajdziemy jeszcze jeden premierowy utwór - "demo song". Edycję rozszerzoną uzupełnią: wersja live "Dreams" z repertuaru The Cranberries w duecie z Natalią Szroeder oraz "Batman" pochodzący z płyty Kukona - "Rough n' Gentle".

- Era "Wojen i Nocy" powoli dobiega końca. Był to dla mnie niesamowicie ważny czas, zarówno na scenie jak i w życiu osobistym. W ciągu tych dwóch lat wydarzyło się tak wiele… chyba nie jestem w stanie do końca tego pojąć. Najmocniej dziękuję Wam, że nadal jesteście ze mną. To istne szaleństwo - nie mogę przywyknąć - mówi Daria.

Płyta "Wojny i noce" zdążyła przynieść artystce Fryderyki w kategorii Artystka roku oraz Team kompozytorski roku. Z tego albumu pochodzą takie hity jak "Za krótki sen" nagrany z Dawidem Podsiadło, "Metropolis" czy "Kaonashi". Album pokrył się platyną, a od ponad 40 tygodni utrzymuje mocną pozycję na OLiSie.

 

 

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow sokół