Daria Zawiałow to "Dziewczyna Pop". Wszystkie szczegóły nowego albumu

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2023 15:17
To będzie piękna jesień dla fanów artystki.
Daria Zawiałow
Daria ZawiałowFoto: Karol Gustavv/Sony Music Entertainment Poland/mat. prasowe

Zamiłowanie Darii Zawiałow do muzycznych podróży i koncept albumów weszło na nowy poziom wraz z odsłonięciem wszystkich szczegółów dotyczących jej czwartego albumu. Nowa płyta artystki będzie nosić tytuł "Dziewczyna Pop" i ukaże się 20 października tego roku.

Dotychczas album był zapowiadany trzema singlami: "Z Tobą na chacie", "Złamane serce jest OK" oraz "FIFI HOLLYWOOD", który zdążył się wspiąć na szczyt polskiego Airplaya (zestawienia najczęściej odtwarzanych utworów we wszystkich stacjach radiowych w Polsce), pokryć się Złotem oraz uplasować się w czołówce najchętniej streamowanych utworów tego lata na Spotify. Jeszcze we wrześniu pojawi się ostatni numer zwiastujący "Dziewczynę Pop". Dokładna data premiery oraz tytuł piosenki nie są jeszcze znane.

Nowy krążek artystki będzie podzielony na trzy rozdziały ("92'", "Pete Stop" i "Backdoor"). Pod każdym z nich kryją się cztery premierowe utwory, a wraz z nimi osobna historia, warstwa wizualna i miejsce na mapie Stanów Zjednoczonych - bo to tam, po Helsinkach oraz Japonii, artystka zabiera swoich fanów na wycieczkę.

01. Dziewczyna Pop
02. Złamane serce jest OK
03. FIFI HOLLYWOOD
04. Ballada o Niej
05. Ballada Punk (Jak świry)
06. Z Tobą na chacie
07. Dziwna
08. Intro On
09. SUPRO (feat. Taco Hemingway)
10. Bambi Sarenka
11. Ballada znad rzeki
12. Tom Yum

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: Daria Zawiałow