Trzecie ogłoszenie SnowFest Festival 2024. Rap i elektronika w najlepszym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2024 11:47
Kolejne mocne nazwiska zasilają line-up imprezy.
Kaliber 44
Kaliber 44Foto: Kamil Wójcik/SnowFest Festival

SnowFest Festival 2024 przyspiesza. Do najgorętszej zimowej imprezy w Polsce, która jednocześnie otwiera festiwalowy sezon w naszym kraju, dołączyli dziś kolejni świetni artyści. Stali bywalcy wydarzenia z pewnością się nie zawiodą, a ci, którzy wybierają się po raz pierwszy właśnie otrzymali najlepszą możliwą wizytówkę SnowFestu.

Do line-upu SnowFest Festival 2024 dołącza Kaliber 44, który w tym roku świętuje swoje 30-lecie. Koncert Abradaba i Joki będzie zarówno wizualno-muzyczną jak i sentymentalną podróżą do początków powstania tego kultowego składu. W Szczyrku będzie jedna z ostatnich, żeby zobaczyć zespół KAMP! na żywo, bowiem po 15 latach istnienia grupa kończy swoją działalność. Pojawi się też Gooral, który celebruje w tym roku 20-lecie działalności i w związku z tym zaplanował specjalny występ. Do składu dołącza również SP:MC i The Real MC Conrad, a połamane dźwięki zaprezentuje mający polskie korzenie Mike Fate, który na co dzień mieszka w Irlandii, gdzie organizuje imprezę o nazwie Evolution. Całość dopełniają niezastąpieni rezydenci festiwalu: Last Robots, ROS addiction oraz Visualism (VJ FkS & EYE).

Wczoraj organizatorzy imprezy rozpoczęli także świetny cotygodniowy cykl Meet The Artist, w którym przybliżają sylwetki wykonawców tegorocznej edycji.

Sprawdź też:
• Poznaj lepiej artystów SnowFest 2024
• Pierwsze ogłoszenie SnowFest Festival 2024
• Drugie ogłoszenie SnowFest Festival 2024