SnowFest Festival przedstawił pierwszych artystów kolejnej edycji!

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2023 15:24
11. odsłona imprezy już za cztery miesiące.
Rudimental
RudimentalFoto: mat. prasowe

Unikalne połączenie najlepszej muzyki, zawodów sportowych SnowFest Games, nieskrępowanej zabawy i starannie przygotowanego terenu festiwalu to przepis na fantastycznie spędzony czas w polskich górach i jednocześnie rozpoczęcie sezonu festiwalowego. Taki miks ponownie zapewni SnowFest Festival!

Na imponującym terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite w Szczyrku wystąpi śmietanka zagranicznej oraz krajowej sceny muzycznej - od drum'n'bassu po rap przez starannie wyselekcjonowaną muzykę elektroniczną. Nieodłącznym elementem festiwalu są też zawody sportowe SnowFest Games, które w nadchodzącej edycji będą jeszcze bardziej spektakularne, bowiem organizatorzy nawiązali współpracę z PZN w celu przeprowadzenia zawodów rangi FiS w konkurencji Big Air.

Wśród pierwszych artystów ogłoszonych na edycję 2024 znaleźli się - Rudimental, których utwory regularnie lądują na szczytach list przebojów. Zespół otrzymał mnóstwo nagród - od Brit Award po MOBO, Urban Music Awards czy Global Awards i do dziś jest uznawany za jedną z największych gwiazd drum and bass.

Rudimental - Feel The Love (ft. John Newman) [Official Video] / YouTube: Rudimental

Połamane dźwięki zaserwują też Delta Heavy. Duet zadebiutował w 2009 roku i szybko został zauważony przez legendarną wytwórnię RAM Records. To jej nakładem ukazały się ich dwa albumy i grubo ponad 20 singli i EP-ek.

Delta Heavy - White Flag (Official Video) / YouTube: Delta Heavy

Jak zwykle nie zabraknie silnej reprezentacji polskich artystów, bo do Szczyrku przyjadą - Lordofon oraz ŚWIĘTY BASS. Ten pierwszy serwuje chwytliwe popowe hity z autoironicznymi, słodko-gorzkimi i mocno nostalgicznymi tekstami piosenek, w których aż roi się od nawiązań do szeroko pojętej popkultury. Z kolei ŚWIĘTY BASS to autorski projekt rapera Miłego ATZ oraz dj-a i managera muzycznego Phunk'illa. Są ambasadorami sceny basowej w Polsce i z pewnością rozgrzeją publiczność zgromadzoną w Szczyrku do czerwoności.

Lordofon - Francoise Hardy (Official Video) / YouTube: Lordofon

Do wydarzenia pozostały 4 miesiące, jest więc czas na zaplanowanie przyjazdu i odwiedzenie zimowej stolicy Polski. Należy już dzisiaj rozglądać się za noclegami, gdyż wolne pokoje i kwatery szybko się zapełniają.

Wszystkie szczegóły dotyczące SnowFest Festival 2024 znajdziecie na stronie imprezy.

Czwórka po raz kolejny objęła wydarzenie patronatem medialnym.

 

Zobacz więcej na temat: SnowFest szczyrk