#MakeTheBatfleckMovie - fani chcą Batmana z Benem Affleckiem

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2021 14:35
Dzięki akcji w mediach społecznościowych #MakeTheBatfleckMovie fani chcą przekonać studio Warner Bros. do stworzenia filmu z Benem Affleckiem w roli Batmana. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Hashtag #MakeTheBatfleckMovie zyskuje ostatnio sporą popularność na Twitterze. Fani w ten sposób chcą przekonać wytwórnię filmów Warner Bros., by powierzyła rolę Batmana Benowi Affleckowi. W pewnym momencie hashtag #MakeTheBatfleckMovie był jednym z trzech najpopularniejszych w całym serwisie społecznościowym. 

Fanom raczej nie uda się przekonać Warner Bros. do stworzenia nowej odsłony Batmana z Affleckiem w roli głównej, choć warto pamietać, że dzięki internetowej akcji #ReleaseTheSnyderCut internauci wymusili na wytwórni stworzenie nowej wersji filmu "Liga Sprawiedliwości", za którą opowiadał Zack Snyder. Produkcja "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" w zeszłym miesiącu pojawiła się w HBO Max.

Ben Affleck porzucił jakiś czas temu projekt, w którym jednocześnie miałby wcielić się w rolę Batmana i taki film wyreżyserować. Poza tym warto pamiętać, że do kin niebawem ma wejść Batman, w którego wciela się Robert Pattinson. Studio Warner Bros. chce, by to właśnie ten aktor był postrzegany, jako główny superbohater.

mk