– Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film – mówi Robert Lewandowski. Gwiazda piłki nożnej chce nie tylko umożliwić fanom wgląd w swoje życie, ale również dać widzom na całym świecie szansę odnalezienia się w jego historii.
– Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą – dodaje Lewandowski.
W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy z drużyny i rywale oraz największe gwiazdy światowego futbolu.
– Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim, jego zespołem i tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert – mówi Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany. – Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, ale także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu – dodaje.
Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak. Film reżyseruje Maciej Kowalczuk.
mat prasowe