Długo oczekiwany album Kendricka Lamara już dostępny

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2022 14:42
Przed Wami "Mr. Morale & the Big Steppers".
Kenrick Lamar
Kenrick LamarFoto: Universal Music Polska/mat. prasowe

To z pewnością jedna z najważniejszych płytowych premier tego roku. Kendrick Lamar wydał długo wyczekiwany, nowy album. "Mr. Morale & the Big Steppers" jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Na nowy album Kendricka Lamara fani musieli czekać ponad 5 lat. Artysta ogłosił premierę krążka w połowie kwietnia za pośrednictwem strony oklama.com. „Mr. Morale & the Big Steppers” to podwójny album z 18 utworami. Goście na wydawnictwie to m.in. Beth Gibbons, Blxst, Amanda Reifer, Sampha, Taylour Paige, Summer Walker, Ghostface Killah, Kodak Black, Sam Dew i Tanna Leone. Baby Keem to jedyny artysta, który pracował już wcześniej z Kendrickiem – w utworach "family ties" oraz "range brothers".

Kendrick Lamar - Mr. Morale & the Big Steppers / Spotify: Kendrick Lamar, pgLang, TDE, Aftermath, Interscope Records

Od czasu wydania w kwietniu 2017 albumu "DAMN." (za który otrzymał historyczną nagrodę Pulitzera) i soundtracku do "Czarnej Pantery", Kendrick nieczęsto udzielał się artystycznie. Niedawno można było go usłyszeć na debiutanckim albumie kuzyna, Baby Keema. Na początku 2022 artysta był jedną z gwiazd, które uświetniły swoim udziałem finał Super Bowl.