Section50
Section00
Kendrick Lamar
Kendrick Lamar, foto: Featureflash Photo Agency/Shutterstock
20.01.2022

Gwiazdy rapu podczas Pepsi Super Bowl Halftime Show

Nie jedna, a aż pięć wielkich gwiazd wystąpi w lutym w Los Angeles.

W zeszłym roku podczas Super Bowl Halftime Show The Weeknd dał show, które komentowano jeszcze długo po jego zakończeniu. W tym roku można spodziewać się jeszcze większych fajerwerków. Dlaczego? Otóż w przerwie największego wydarzenia sportowo-rozrywkowego w Stanach Zjednoczonych wystąpią Eminem, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Kendrick Lamar oraz Dr. Dre.

Właśnie dziś Pepsi, czyli oficjalny sponsor wydarzenia, zaprezentowało spot reklamowy, w którym ogłoszono gwiazdy tegorocznej odsłony. Za stworzenie klipu odpowiada reżyser "Piątku" oraz "Straight Outta Compton" - F. Gary Gray. Każdy z artystów został zaprezentowany w odpowiednim dla siebie klimacie i trzeba przyznać, że już sama zapowiedź robi ogromne wrażenie.

The Call | Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show OFFICIAL TRAILER / YouTube: Pepsi

- Ilekroć współpracuję z Dr. Dre, wydaje mi się, że jest to ważny moment dla branży rozrywkowej - od "Piątku" przez "Desperatki", "Straight Outta Compton" aż po Super Bowl Halftime Show. Jako ich wielki fan uważam, że to wielki zaszczyt i przywilej móc pracować nad tym projektem z tymi pięcioma legendarnymi artystami. Przy okazji jest to świetna zabawa - nie kryje entuzjazmu F. Gary Gray.

Tegoroczny finał Super Bowl odbędzie się 13 lutego na SoFi Stadium w Los Angeles. Szanse na finałowy mecz ma jeszcze 8 drużyn: LA Rams, Tampa Bay Buccaneers, San Francisco 49ers, Green Bay Packers, Buffalo Bills, Kansas City Chiefs, Cincinnati Bengals oraz Tennessee Titans. Uczestników finału poznamy 30 stycznia.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.