Fabijański i Marika mają plan na "Szlagier"

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2022 13:36
Duet łączy siły w lekkim i zabawnym numerze.
Fabijański i Marika w klipie do utworu Szlagier
Fabijański i Marika w klipie do utworu "Szlagier"Foto: DeNekstBest/mat. prasowe

Fabijański zaskakuje po raz kolejny. W sieci wylądował właśnie kolejny, już czwarty, singiel z jego nadchodzącej płyty "Cukier". Do utworu "Szlagier" Sebastian postanowił zaprosić Marikę, by na bicie Ńemego wspólnie snuć zabawną, autoironiczną wizję typowego radiowego hitu na lato od "niespełnionych artystów".

Do kawałka "Szlagier" powstał także klip, którego reżyserią i scenariuszem Fabijański zajął się razem z Przemysławem Gomułą ze Studia Powidok.

Źródło: YouTube/DeNekstBestTV

Dzisiejsza premiera jest czwartą muzyczną zapowiedzią krążka "Cukier". Wcześniej Fabijański wydał single "Werter", "Idealista" i "Narcys". Nie zawiodą się ci, którzy liczą na ciekawych gości. Poza Mariką wśród zaproszonych artystów znaleźli się m.in. Rahim, Bilon, Abradab, Ńemy, Penx czy Wdowa.

- Mimo, że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod "Cukrem" mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu - zapowiada Fabijański.

"Cukier" ukaże się 17 czerwca nakładem labelu DeNekstBest.

 

 

Zobacz więcej na temat: Sebastian Fabijański Marika