X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Nowy ekspander zasięgu

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2013 00:32
Linksys zaprezentował nowy, dwuzakresowy ekspander zasięgu domowej sieci Wi-Fi – Dual-Band Wireless-N Range Extender, model RE2000.
Linksys RE2000 Dual Band
Linksys RE2000 Dual Band

Częstym problemem użytkowników domowych sieci Wi-Fi są zakłócenia sygnału w niektórych pomieszczeniach, wynikające z równoległej pracy innych urządzeń, takich jak telefony bezprzewodowe czy kuchenki mikrofalowe. Nowy ekspander sieci Linksys rozszerza zasięg sieci domowej, zapobiegając występowaniu tzw. „martwym punktów” pozbawionych dostępu do sieci.

Użytkownicy mają wybór pomiędzy pasmami radiowymi o zakresach 2,4 lub 5GHz, aby wzmocnić istniejący sygnał sieci bezprzewodowej. RE2000 jest kompatybilny ze wszystkimi routerami w standardzie Wi-Fi b/g/n. Wbudowany port Ethernet umożliwia podłączenie do sieci bezprzewodowej różnych urządzeń przewodowych (takich jak drukarka, Smart TV, itp.)

  • Instalacja nowego ekspandera sieci przebiega szybko i bez problemów dzięki kreatorowi instalacji, który przeprowadza użytkownika przez proces konfiguracji urządzenia. Kreator pozwala m.in odnaleźć miejsce, w którym praca RE2000 będzie najbardziej wydajna. Dzięki wykorzystaniu technologii Wi-Fi Protected Setup™ (WPS) możliwe jest szybkie i bezpieczne połączenie ekspandera z kompatybilnym routerem oraz przyłączenie innych urządzeń do domowej sieci Wi-Fi.

Najważniejsze cechy

  • Kompatybilność z urządzeniami Wi-Fi b/g/n
  • Dwuzakresowa sieć N (2,4 i 5 GHz)
  • Prosty, bezprzewodowy kreator ustawień, umożliwiający uzyskanie optymalnej wydajności i zasięgu
  • Łatwe podłączanie dzięki technologii WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  • Wbudowany port Ethernet do podłączenia urządzeń przewodowych
  • Możliwość bezpośredniego podłączenia do gniazda ściennego lub elastycznego umiejscowienia poprzez podłączenie 1,5 m przedłużacza

Ceny i dostępność produktu

Nowy bezprzewodowy ekspander zasięgu Linksys RE2000 Dual Band jest już dostępny w sugerowanej przez producenta cenie 69,99 Euro.

 autor: Informacja prasowa

Czytaj także

Prosty sposób na wzmocnienie sieci bezprzewodowej

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2013 06:00
Najnowsze rozwiązanie TP-LINK skutecznie eliminuje problemy ze słabym sygnałem sieci Wi-Fi lub brakiem zasięgu.
rozwiń zwiń