Nowe Technologie

"Gwarancja Zero Problemu" powraca

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2012 00:00
Ruszyła nowa odsłona "Gwarancji Zero Problemu" informuje Toshiba. W związku z dużą popularnością poprzedniej edycji projektu, obejmującego laptopy marki, Toshiba zdecydowała się rozszerzyć zasięg promocji na tablety i telewizory. Do pakietu darmowych usług gwarancyjnych, zawierającego naprawę w razie przypadkowego uszkodzenia oraz zastąpienie skradzionego produktu, dołączono odzyskiwanie danych.
Gwarancja Zero Problemu
Gwarancja Zero Problemu

 

- „Gwarancja Zero Problemu” to oferta unikalna na skalę całej branży - mówi Sandor van der Ham, Dyrektor Generalny Toshiba Europe GmbH. - Potwierdza ona naszą wiarę w jakość i niezawodność produktów Toshiba oraz to, że liczy się dla nas przede wszystkim satysfakcja klientów. Ta kampania pozwoliła nam połączyć oba te aspekty. Chcemy, aby nabywcy naszych laptopów, tabletów i telewizorów jak najwięcej skorzystali dzięki temu fantastycznemu programowi.

 

”Zero Problemu” to dodatkowa, bezpłatna gwarancja Toshiba, obejmująca wszystkie laptopy, tablety i telewizory marki zakupione w dniach od 16 kwietnia do 30 września 2012 roku. Jedynym warunkiem uzyskania jej, jest zarejestrowanie* promocyjnego produktu na stronie www.toshiba.pl (lub www.noproblemguarantee.com) w ciągu 14 dni od daty zakupu, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem promocji, również dostępnym na stronie. Dowód zakupu produktu należy zachować do weryfikacji na wypadek potrzeby skorzystania z gwarancji.

 

W ramach „Gwarancji Zero Problemu” Toshiba oferuje swoim konsumentom bezpłatną pomoc  w następujących sytuacjach:

 


  • PRZYPADKOWE USZKODZENIE sprzętu, jak niezamierzone upuszczenie, uderzenie czy zalanie płynem, uniemożliwiające jego poprawne funkcjonowanie - Toshiba naprawia urządzenie za darmo.

  • KRADZIEŻ sprzętu, potwierdzona odpowiednim zaświadczeniem z policji - Toshiba zapewnia nowy produkt w miejsce skradzionego.

  • UTRATA DANYCH, na przykład w wyniku fizycznego uszkodzenia, błędu oprogramowania czy ataku wirusów – Toshiba odzyskuje utracone dane i dostarcza je na nowym dysku twardym.Zobacz więcej na temat: tablety laptopy van europe