X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wygraj nawet 200 tys. euro z Fujitsu ScanSnap

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 14:00
Klienci, którzy kupią skanery Fujitsu mają teraz szansę na wielką wygraną. Kupno nowego skanera dokumentów pozwoli im nie tylko zaoszczędzić czas, ale – przy odrobinie szczęścia – wygrać nawet 200 tys. euro.
Fujitsu ScanSnap iX500
Fujitsu ScanSnap iX500

Termin zgłoszeń do nowej akcji promocyjnej organizowanej przez Fujitsu w krajach regionu EMEA upływa 28 kwietnia 2014 r. Do udziału w konkursie uprawniają zakupy skanerów ScanSnap dokonane pomiędzy 1 września 2013 r. i 31 marca 2014 r.

Cieszące się renomą skanery z serii ScanSnap pozwalają użytkownikom skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze: nie tylko na na rozwoju przedsiębiorstwa i podnoszeniu zysków, ale także na wypoczynku wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. Biorąc udział w promocji ScanSnap użytkownicy zyskują szansę zdobycia cennych nagród: od zniżek w ponad 85 tys. hoteli w regionie EMEA, po granty na działalność firm o wartości do 200 tys. euro. Aby wziąć udział w akcji, wejdź na stronę http://www.scansnapsavestime.com/.

W promocji mogą brać udział klienci, którzy zakupią skanery Fujitsu ScanSnap S1100, S1300i, i iX500 w wersji standardowej lub Deluxe, a także nabywcy nowych modeli SV600.

  • Akcja promocyjna dla nabywców skanerów ScanSnap
  • Klienci, którzy kupią skaner ScanSnap mają szansę wygrać grant dla firmy o wartości nawet 200 tys. euro
  • Termin zgłoszeń upływa 28 kwietnia 2014 r.do udziału upoważnia zakup urządzenia do 31 marca 2014autor: erka

Zobacz więcej na temat: fujitsu konkurs skaner

Czytaj także

Bezdotykowy skaner Fujitsu

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 11:38
Fujitsu ScanSnap to skaner umożliwiający skanowanie bezdotykowe. Skaner pozwala na digitalizację różnego rodzaju dokumentów: bindowanych i zszywanych o rozmiarach do formatu A3, np. notesów, gazet, katalogów, wizytówek, delikatnych dokumentów oraz przedmiotów o grubości do 3 cm.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy skaner dokumentowy

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:40
Fujitsu wprowadza fi-65F, nowy model znanego skanera płaskiego Fujitsu A6, zaprojektowany z myślą o skanowaniu dowodów tożsamości. Osobny przycisk funkcji skanowania i gniazdo zasilania USB sprawiają, że fi-65F umożliwia szybkie i sprawne skanowanie.
rozwiń zwiń